dj wodzirej na wesele,poprawiny,urodziny i inne imprezy

Dj' ski duet na twoją imprezę! Wprowadzi odrobinę humoru i szaleństwa, wszystko uzupełnimy odpowiednim nagłośnieniem oraz oświetleniem dopasowanym do warunków sali bankietowej.

Z nami nowoczesne Wesele z elementami tradycji dopasujemy rodzaj muzyki do twoich wymagań. Proponujemy zabawę przy największych tanecznych przebojach począwszy od lat 60-70-80-90'tych, aż do muzyki współczesnej przeboje polskie i zagraniczne. Całość wzbogacamy o ciekawe, konkursy, zabawy, które wcześniej uzgadniamy.

Do dyspozycji oddajemy swoje doświadczenie, umiejętności oraz sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy. Poprowadzimy : Wesela, Poprawiny, Urodziny, Imieniny oraz inne imprezy na wasze życzenie. Dodamy sprawdzone dobre nagłośnienie i oświetlenie.Poprowadzimy imprezy w duecie Dj Wodzirej na Wesele, Poprawiny, Urodziny, Osiemnastki i imprezy okolicznościowe. 

Szukasz atrakcji, która pozostawi Tobie oraz Twoim gościom pamiątkę na lata? Świecąc napisy LOVE! i napisy urodzinowe 18,40,50,

Dekoracje WESELNE światłem technologią LED lokali na imprezach okolicznościowych. Oświetlenie ścian, sufitów, filarów oraz innych elementów architektury technologią LED. Taka propozycja może niepowtarzalnie odmienić lokal oraz nadać wyjątkowy klimat imprezy. A może Pokaz Laserowy czyli „LASER SHOW” , który jest doskonałym dopełnieniem wielu wydarzeń.

Ponadto mamy dla was wytwornicę baniek mydlanych na życzenie PERSONALIZOWANE GOBO Weselne lub dowolne okolicznościowe np. Wasze imiona, data, życzenia, powitanie dla gości i inna dowolna propozycja.

Co powiecie na "Taniec w Chmurach” ? czyli jedna z większych atrakcji np. Wesela. Proponujemy wam na pierwszy taniec wytwornicę ciężkiego dymu dzięki której powstaje dym przy samym parkiecie tworząc tak zwany efekt chmury.

Zasięg działania woj. pomorskie. Na życzenie dojedziemy w każde miejsce w Polsce. DJ WEJHEROWO - www.djemce.pl 

Zdjęcia (1)