Z ostatniej chwili. Medale dla wejherowskich kickboxerów w Macedonii.

  • 5.09.2017, 22:35 (aktualizacja 05.09.2017 23:13)
  • Lilii Wilczyńska
Z ostatniej chwili. Medale dla wejherowskich kickboxerów w Macedonii.
Bardzo dobra wiadomość z Macedonii. Polska reprezentacja kickboxingu pod wodzą Rafała Karcz w czołówce najlepszych. A to nie wszystko. Jutro kolejne starcia.

Rafał Karcz wraz z Zuzanną Kalbarczyk, Pauliną Stenka i Filipem Stark reprezentują barwy polskie w Mistrzostwach Europy, które aktualnie rozgrywają się w Skopje (Macedonia). Na mistrzostwa zjechało 1500 zawodników z 37 krajów. 
Dziś dotarła do nas wspaniała wiadomość, Zuzanna Kalbarczyk już zapewnila sobie brąz. W kategorii do 60 kg kadetów starszych w wersji pointfighting przed czasem pokonała Irlandkę. Jutro powalczy o srebro, a może i złoto. 
Filip Stark wygrał 25 do 15 przed czasem z Hiszpanem i również jutro powalczy o medal. Natomiast Paulina Stenka dopiero jutro rozegra walki w swojej kategorii. Wszyscy trenują w Luzinie i w Wejherowie pod okiem Rafala Karcz.


"Moi kadeci ze zmiennym szcześciem...ale juniorzy nadrabiają. Mamy już zapewnionych kilka medali w twardych odmianach jak full contact k1 czy low kick." - relacjonuje Rafał Karcz trener kickboxingu.


Mistrzostwa Europy w Macedonii odbywają się dla kadetow w formułach walki pointfighting, light i kicklight oraz juniorow w/w i  K1 full contact, low kick. Polske reprezentuje 150 zawodników wraz z trenerami. To zaraz po Rosji najliczniejsza ekipa.
Wyjazd przedstawicieli Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego był możliwy dzięki sponsorom. Między innymi firmie  ITO DESIGN, która sponsoruje Zuzie.

Trzymamy kciuki!

Lilii Wilczyńska

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:
 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe