Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w kickboxingu kadetów, juniorów i seniorów. Tym razem podium w Kartuzach.

  • 20.11.2017, 10:22 (aktualizacja 20.11.2017 10:26)
Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w kickboxingu kadetów, juniorów i seniorów. Tym razem podium w Kartuzach.
W Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w kickboxingu dla kadetów, juniorów i seniorów. Organizatorem Mistrzostw był Klub PCNP Rebelia Kartuzy z trenerem Patrykiem Zaborowskim na czele.

W zawodach wzięły udział liczące się kluby kickboxingu z Pomorza – oprócz gospodarzy, obecni byli również m.in. zawodnicy Probe Starogard Gdański, Duet Gdańsk oraz Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe i KTS-K GOSRiT Luzino. Spoza województwa pomorskiego gościnnie walczyli zawodnicy z Głogowa, Wilkowic oraz Piły. Reprezentanci Wejherowa i Luzina stoczyli sporo walk, większość z nich wygrywając lub rozstrzygając walki pomiędzy sobą.

Podsumowując, Mistrzostwo woj. pomorskiego wywalczyły dziewczyny:

  1. Zuzanna Kalbarczyk – kick light - Luzino
  2. Paulina Stenka – pointfighting oraz kick light - Luzino
  3. Julia Kwidzińska – pointfighting - Luzino
  4. Filip Stark – pointfighting - Luzino
  5. Nikola Siecińska – pointfighting - Wejherowo

Ponadto dobre walki stoczyły również dziewczyny: Małgosia Nastały (przegrana z Siecińską) oraz Julia Kwidzińska w kick light (przegrana z zawodniczką z Wilkowic), a także Sandra Pikron (przegrana z Kwidzińską) oraz Kacper Macholl (przegrana w pointfighting z Filipem). Był to ostatni start zawodników z Wejherowa i Luzina w roku 2017. Obecnie trwa nabór na treningi kickboxingu. Bliższe informacje na stronie www.sportwejherowo.pl . Wyjazd do Kartuz na Mistrzostwa woj. pomorskiego sfinansowane zostały ze środków własnych zawodników i rodziców młodych kickboxerów – dziękujemy! Ponadto pomoc organizacyjną zaoferował ojciec jednego z zawodników Klubu, Przemysław Krause, który sam również z powodzeniem trenuje kickboxing.. Dodajmy, że trenerem zawodników jest Rafał Karcz.

 

 

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe