Rozbił kościelną skarbonkę i ukradł pieniądze. Zdarzenie w wejherowskim kościele.

  • 30.12.2017, 19:18 (aktualizacja 30.12.2017 19:24)
  • KWP Gdańsk
Rozbił kościelną skarbonkę i ukradł pieniądze. Zdarzenie w wejherowskim kościele.
Kryminalni z Wejherowa ustalili i zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do kościelnej skarbony. Mężczyzna niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od roku do 10 lat.

Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie wczoraj ustalili i zatrzymali 36-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież z włamaniem do skarbony z datkami z kościoła w Wejherowie. Jak ustalili pracujący nad sprawą funkcjonariusze, 36-latek wszedł do kościoła, zauważył porcelanową skarbonę w kształcie anioła, znajdującą się przy żłobie. Podszedł do niej i ją rozbił, a ze środka ukradł znajdujące się tam pieniądze. 
Teraz 36-latek już niebawem zostanie przesłuchany przez śledczych. Niewykluczone, że już niebawem usłyszy zarzut kradzieży z włamaniem. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od roku nawet do 10 lat.

KWP Gdańsk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

M.M
M.M 9.01.2018, 16:05
Nam dzisiaj też ktoś na posesji prywatnej w Smiechowie zniszczył dekorację świąteczną i ukradł Mikołaja .Zastanawiam się czy warto cokolwiek robić.

Pozostałe