Niepowtarzalny koncert Flamenco. Wygraj bilety. (KONKURS!!!)

  • 4.01.2018, 12:40 (aktualizacja 17.01.2018 13:25)
Niepowtarzalny koncert Flamenco. Wygraj bilety. (KONKURS!!!)
Gorące rytmy, piękne stroje, energiczny taniec i wspaniały śpiew...- to niespodzianka, którą przygotowaliśmy wspólnie z Wejherowskim Centrum Kultury dla naszych Odbiorców. Do Wejherowa zawita jeden z najlepszych światowych zespołów wykonujących Flamenco. Wystąpią 19 stycznia o godzinie 19.00 na deskach Filharmonii Kaszubskiej. A my posiadamy dwa podwójne bilety, które wygra ktoś z Państwa...

Grupa „LOS PAYOS” obecna na rynku od 18 lat, z racji swojego kunsztu reprezentuje Polskę na zagranicznych festiwalach flamenco (m.in. w Niemczech, Hiszpanii, Czechach, na Słowacji itd.) prezentując muzykę opartą o najznakomitsze współczesne wzorce tej sztuki. W chwili obecnej „LOS PAYOS” jest bezsprzecznie najlepszym zespołem grającym tego typu muzykę na polskim rynku a o jego pozycji niech świadczy fakt, iż jako pierwsi i jedyni w historii Polacy wystąpili na jednym z największych festiwali flamenco w Hiszpanii ( lipiec 2006 - Jimena de la Frontera).
Liderzy zespołu czyli gitarzysta Arturo „El Polaco” i tancerka Marta Robles od 9 lat tworzą również projekt „ARTE FLAMENCO” zrzeszający największe gwiazdy flamenco z samej Hiszpanii (www.arteflamenco.pl).

W chwili obecnej jest jedyną polską grupą posiadającą w swoim składzie artystów z Hiszpanii (nie zamieszkujących w Polsce) a są nimi autentyczni cygańscy cantaores (śpiewacy flamenco) Rubín de la Ana oraz Carmen Fernández. Wystarczy dodać, że w hierarchii flamenco prawdziwy śpiew jest niepodrabialny i aby naprawdę śpiewać trzeba się urodzić i wychować w kulturze andaluzyjskiej.

Jeśli o wyjątkowym kunszcie "LOS PAYOS" chcesz przekonać się osobiście i zabrać na koncert bliską Ci osobę, koniecznie weź udział w naszym konkursie. Wystarczy, że polubisz nasz post o niniejszym konkursie na fanpage Telewizja Kaszuby, udostępnisz go publicznie na swoje tablicy, a komentarzu pod naszym postem napisz: FLAMENCO.

Konkurs trwa do 15 stycznia. We wtorek 16 stycznia podamy wyniki. Pamiętaj, że aby wziąć udział w losowaniu należy spełnić wszystkie warunki czyli: polubić post, w komentarzu napisać FLAMENCO i udostępnić nasz post publicznie.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe