Panie do dzieła! Rusza kolejny nabór do sekcji „Kickboxing for Ladies”

  • 4.01.2018, 14:07 (aktualizacja 04.01.2018 14:10)
Panie do dzieła! Rusza kolejny nabór do sekcji „Kickboxing for Ladies”
"Kobieta to słaba płeć..." Takie sformułowanie słyszała zapewne nie jedna osoba, ale czy faktycznie? Kobieta dba o dom i rodzinę, niejednokrotnie realizując się przy tym zawodowo, przezwycięża trudy porodu, a większość z Pań potrafi wykrzesać z siebie ogromne ilości sprytu i siły, niczym wojowniczki... Duchem walki i sprawnością z pewnością wykazują się podopieczne Rafała Karcza, który m.in. prowadzi grupę „Kickboxing for Ladies”.

Sekcja „Kickboxing for Ladies” działa drugi rok pod egidą Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego. zwolenniczek tej formy aktywności nie brakuje. Panie trenują zaciekle i wytrwale. Dlatego Zarząd stowarzyszenia przygotował dla nich niespodziankę. Będą ćwiczyć z trenerką personalną, terapeutką masażu i trenerką kickboxingu Moniką Turemka z Węgrowa (mazowieckie). Na zaproszenie trenera Rafała Karcz poprowadzi dwie jednostki treningowe specjalnie dla kobiecej sekcji kickboxingu, która liczy dziś prawie 20 kobiet.

 

"Jest to sekcja rekreacyjna, stworzona dla kobiet, które chcą zdrowo i aktywnie spędzić czas, poprawić lub utrzymać kondycję i dobre samopoczucie." - podkreśla Rafal Karcz trener Kadry Narodowej w kickboxingu.

 

Monika Turemka w dniach 6 i 7 stycznia gościć będzie na sali Fight Zone GYM. Jest to wielokrotna Mistrzyni Polski w kickboxingu, posiadaczka czarnego pasa w kickboxingu, wieloletnia koleżanka Rafała Karcz z Drużyny Kadry Narodowej.

Treningi mają urozmaicić i wzbogacić zakres ćwiczeń na zgrabną sylwetkę i pokazać inne, ciekawe formy ruchu dla kobiet. Co prawda treningi z Panią Moniką są zamknięte – tylko dla członków kobiecej sekcji kickboxingu, jednak Klub ogłasza nowy nabór do żeńskiej, rekreacyjnej sekcji kickboxingu. Zajęcia są dostosowane do możliwości i umiejętności kobiet, prowadzone w miłej, jednak sportowej atmosferze. Informacje nt. sekcji oraz szkolenia weekendowego z Moniką Turemka na stronie: https://www.facebook.com/kickboxingdlakobietwejherowo/

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe