Brak rozwagi czy głupota? W Robakowie ktoś wystawił duży kwietnik na środek jezdni. Policja szuka sprawcę.

  • 4.01.2018, 14:16 (aktualizacja 04.01.2018 14:23)
  • KPP Wejherowo
Brak rozwagi czy głupota? W Robakowie ktoś wystawił duży kwietnik na środek jezdni. Policja szuka sprawcę. Google Maps
Policjanci otrzymali informację o zdarzeniu drogowym dzisiejszej nocy. Jak się okazało na miejscu, ktoś postawił duży gazobetonowy kwietnik na środku drogi. Na szczęście kierowcy volvo uczestniczącemu w tym zajściu nic poważnego się nie stało. Za narażenie człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Tuż przed 24:00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Robakowo. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierowca samochodu volvo jadąc ul. Jana w kierunku Dąbrówki najechał na gazobeton koloru szarego, który znajdował się na środku przejścia dla pieszych. Jak się okazało był to kwietnik, który ktoś prawdopodobnie przeniósł z innego miejsca. Na szczęście kierowcy nic się nie stało.

Teraz sprawą zajmują się mundurowi. Policjanci przypominają, że za narażenie człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

KPP Wejherowo
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mieszkaniec :)
Mieszkaniec :) 4.01.2018, 14:51
Zgoszenie bylo po godzinie 22 a nie po 24 :)

Pozostałe