Marzec na obcasach... Wejherowski Urząd Pracy zorganizował cykl spotkań dla Pań.

  • 9.03.2018, 11:41 (aktualizacja 09.03.2018 12:07)
  • Lilii Wilczyńska
Marzec na obcasach... Wejherowski Urząd Pracy zorganizował cykl spotkań dla Pań.
Jak prawidłowo przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Jak się ubrać i jak stworzyć dobry wizerunek...? To pytania, które zadaje sobie wiele kobiet, zwłaszcza tych, które przez dłuższy czas nie miały styczności z rynkiem pracy. Wejherowski Urząd Pracy wychodzi naprzeciw tym oczekiwaniom i zorganizował akcje "Marzec na obcasach".

Poszukiwanie pracy niekiedy wiąże się ze stresem: czy się uda?; czy mam odpowiednie kwalifikacje?; czy potencjalny pracodawca zaufa kobiecie? Setki pytań pojawia się przed tym najważniejszym spotkaniem czyli rozmową kwalifikacyjną. To właśnie od niej zależy najwięcej. Ważne jest co powiemy, jak sie ubierzemy, jak będziemy zachowywać. Niby banalne, a jednak to, jakie zrobisz wrażenie na potencjalnym pracodawcy może skutkować przyjęcie do pracy lub odrzuceniem naszej kandydatury.

Wejherowski Urząd Pracy przygotował spotkania skierowane do bezrobotnych kobiet. Specjaliści rozwiążą wszelkie wątpliwości, podkreślą na co powinniśmy zwrócić uwagę poszukując pracę. Szereg porad można śmiało wykorzystywać w życiu codziennym, bowiem praca to nie tylko rozmowa rekrutacyjna, ale to jak realizujesz sie w danej firmie. Dlatego spotkania mają szeroki wydźwięk. To połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Już 22 marca na terenie Powiatowego Urzędu Pracy w Wejherowie odbędzie się spotkanie z wizażystką i dietetyczką. Warsztaty będą dotyczyć budowania wizerunku w poszukiwaniu pracy oraz prawidłowego odżywiania, które jak się okazuje ma duży wpływ na koncentracje oraz odporność na stres. Ekspertki będą czekać na Panie od 9.00 do 13.00

Również od 9.00 do 13.00 odbędzie się spotkanie kolejnego dnia czyli 23 marca. Wówczas tematem warsztatów będzie "Rozmowa kwalifikacyjna - jak się do niej przygotować".

Warsztaty skierowane są do bezrobotnych kobiet w każdym wieku. Wcześniej obowiązuje rejestracja chętnych Pan. Zapisy można dokonać pod numerem telefonu 58 677-63-16 lub 58 677-83-54 i drogą mailową: [email protected] Można tez zapisać się osobiście w PUP, budynek B, wejście C.

Liczba miejsc jest ograniczona. Warsztaty są bezpłatne.

 

 

 

Lilii Wilczyńska

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe