Mistrzynie Polski w kickboxingu pochodzą z Kębłowa. Dziś zakończono mistrzostwa.

  • 11.03.2018, 21:27 (aktualizacja 11.03.2018 21:36)
Mistrzynie Polski w kickboxingu pochodzą z Kębłowa. Dziś zakończono mistrzostwa.
Mieszkanki Kębłowa - Zuzia Kalbarczyk i Paulina Stenka, podopieczne trenera Rafała Karcz w pięknym stylu wywalczyły tytuły Mistrzyń Polski 2018 juniorek. Zuzia Kalbarczyk zwyciężyła w kategorii do 65 kg, zaś Paulina Stenka w kat. do 70 kg juniorek.

W dniach 9-11 marca br. w Kartuzach odbyły się Mistrzostwa Polski w kickboxingu juniorów i seniorów w kickboxingu w formule kick-light. Na starcie stanęło ponad 330 zawodników z 71 polskich klubów kickboxingu. Wśród elity znaleźli się reprezentanci wspólnej Drużyny, kierowanej przez trenera Rafała Karcz: Zuzia Kalbarczyk, Paulina Stenka (GOSRiT Luzino) oraz Karolina Barska, Karolina Młynik i Adam Wróbel (Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe). Dodajmy, że Karolina Barska i Karolina Młynik są podopiecznymi Moniki Turemka z Warszawy. Startowały z ramienia Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego na zasadzie wolnego transferu.

Paulina Stenka obroniła tytuł sprzed roku, natomiast dla Zuzi Kalbarczyk był to wspaniały debiut w kategorii juniorek na Mistrzostwach Polski. Karolina Barska wywalczyła brązowy medal w kat. do 60 kg juniorek, wygrała dwie walki, ulegając dopiero w trzeciej. Bez medalu przedstawiciele w seniorskiej rywalizacji - w kategorii seniorów do 79 kg Adam Wróbel, który musiał uznać wyższość przeciwnika z Legionowa oraz Karolina Młynik (65 kg), która nieznacznie uległa doświadczonej zawodniczce.

Zdjęcia (7)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe