Turniej Pierwszego Kroku. Rywalizacja i zabawa....

  • 12.03.2018, 15:14 (aktualizacja 12.03.2018 15:22)
Turniej Pierwszego Kroku. Rywalizacja i zabawa....
Już 18 marca odbędzie się kolejna edycja Turnieju Pierwszego Kroku. To gratka dla zwolenników sportów walki, a dokładnie kickboxingu. W jednym miejscu zmierzą się zarówno początkujący adepci tej dyscypliny, jak i zawodowcy...

W najbliższą niedzielę 18 marca w Gminnym Ośrodku Sportu, Rekreacji i Turystyki w Luzinie odbędzie się szósta edycja Turnieju Pierwszego Kroku. Jest to impreza bezpłatna i skierowana do klubowiczów Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego.

"Turniej przeistoczył się w rodzinny festyn, bo oprócz rywalizacji sportowej, będzie też malowanie twarzy, wata cukrowa. Panie animatorki zajmą się dziećmi, kiedy te nie będą rywalizować w kickboxingu. Zaprosiliśmy rodziców do rywalizacji. Kilku z nich też zgłosiło się do walki na piankowe pałki, zatem będą również emocje związane z występem rodziców." - powiedział Rafał Karcz organizator turnieju.

Turniej startuje już o godzinie 10.00. Pierwsza konkurencja to rywalizacja na piankowe pałki. Udział w wydarzeniu weźmie około 100 osób.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe