Chwilowe utrudnienia. Przy dworcu i w kierunku Piaśnicy nastąpią zmiany w ruchu.

  • 12.03.2018, 15:56 (aktualizacja 12.03.2018 16:03)
Chwilowe utrudnienia. Przy dworcu i w kierunku Piaśnicy nastąpią zmiany w ruchu. Lilii Wilczyńska
Od 12 marca nastąpiły zmiany w ruchu drogowym na kilku ulicach Wejherowa. Ma to związek z realizacją inwestycji drogowych.

Od 12 marca br. wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym w związku z realizacją budowy Węzła Kwiatowa nieopodal dworca w Wejherowie. Zostanie wprowadzona zmiana organizacji ruchu poprzez zamknięcie ulicy Spacerowej na odcinku od ul. Kwiatowej do ul. Zachodniej. Taka organizacja będzie trwała ok. 4-6 tygodni.

Strefa robót oznakowana będzie znakami ostrzegawczymi. Bezpośrednia strefa robót zostanie wygrodzona urządzeniami bezpieczeństwa ruchu drogowego poprzez wykorzystanie tablic kierujących i tablic prowadzących.

Z uwagi na prowadzone prace ul. Zachodnia będzie ulicą ślepą z dojazdem od ul. Transportowej. Ulica Kwiatowa na odcinku od drogi krajowej nr 6, przez przejazd kolejowy do ul. Dworcowej będzie jednokierunkową, z przejazdem po podbudowie z kruszywa.

Zmiana ruchu dotyczy także skrzyżowania ulic Ofiar Piaśnicy i Karnowskiego w Wejherowie. Tam będzie odbywał się ruch wahadłowy, regulowany przy pomocy sygnalizacji świetlnej lub kierowania ręcznego. Ruch będzie odbywał się prawym pasem w kierunku Wejherowa.

 

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe