Turniej Pierwszego Kroku. Klubowe zmagania w kickboxingu

  • 11.03.2019, 12:30 (aktualizacja 11.03.2019, 12:48)
  • Redakcja wejherowo24.info
Turniej Pierwszego Kroku. Klubowe zmagania w kickboxingu Lilii Wilczyńska
170 uczestników startowało w Turnieju Pierwszego Kroku. Zawody kickboxingu połączone z Festynem Rodzinnym odbyły się w hali luzińskiego gimnazjum.

VII Turniej Pierwszego Kroku to impreza zrzeszająca zarówno członków Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego, jak również rodziny klubowiczów, bliskich i sympatyków stowarzyszenia.Uczestnicy walczą w wybranych konkurencjach m.in. na piankowe pałki. Są kokurencje dla rodziców i rodzeństwa.


"Frekwencja bardzo wysoka. Miło nas zaskoczyła, ale jesteśmy przygotowani. Osoby na podium otrzymują puchary, medale i nagrody rzeczowe. Dodatkowo każdy uczestnik tego turnieju plus rodzice,którzy starują w konkurencjach, też otrzymają medale." - powiedział Rafał Karcz prezes Wejherowskiego stowarzyszenia Sportowego. 

 

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe, które jest organizatorem turnieju realizuje wiele projektów sportowo - edukacyjnych. Jednym z nich jest "Szansa dla Przedszkolaka". W tegorocznej edycji Turnieju Pierwszego Kroku swoich sił mogli spróbować również podopieczni przedszkolnego programu. Tomasz Hirsz koordynator projektu "Szansa dla Przedszkolaka" otrzymał brązowy medal od Polskiego Związku Kickboxingu.
Fundatorem trofeów jest Starostwo Powiatowe. Dzięki licznym sponsorom można było wygrać ciekawe nagrody w ramach loterii fantowej. 200 losów rozeszło się błyskawicznie, tym bardziej, że nie było pustego losu. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych. Były dmuchańce i malowanie twarzy, darmowa wata cukrowa i fotobudka.

 

Dłuższą relacje z turnieju przedstawimy w najnowszym odcinku "Strefy Walki".

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe