Czołowi kickboxerzy Polski. Podsumowanie sezonu.

  • 30.06.2017, 16:36
  • Redakcja wejherowo24.info
Czołowi kickboxerzy Polski. Podsumowanie sezonu.
Maj i czerwiec to bardzo intensywne miesiące dla podopiecznych Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego. Poprosiliśmy prezesa stowarzyszenia Rafala Karcza o podsumowanie.

20 medali w tym: 8 złotych, 4 srebrne i 8 brązowych, powołanie do składu reprezentacji Polski - to ogólny bilans tegorocznych zmagań zawodników Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego.

"Na pewno najważniejszą imprezą były Mistrzostwa Polski kadetów juniorów i seniorów w Rzydzynie. Zdobyliśmy łącznie 12 medali w tym 5 złotych. Na tle innych klubów wypadliśmy bardzo dobrze. Jesteśmy czołową drużyną, jeśli chodzi o reprezentacje kadetów." - powiedział Rafał Karcz.

Przed zbliżającymi się Mistrzostwami Europy kadetów i juniorów w Macedonii, które odbędą się na początku września do reprezentacji Polski powołanych zostało 4 wychowanków trenera Rafała Karcz.

"Do reprezentacji Polski w kickboxingu kadetów zostały powołane dwie nasze dziewczyny: Małgosia Nastały i Zuzia Kalbarczyk. Są to aktualne mistrzynie Polski. Do reprezentacji juniorskiej czyli młodzieży do lat 18, powołano Paulinę Stenka i Filipa Stark." - powiedział Rafał Karcz.

Trener Rafał Karcz został również powołany do sztabu trenerskiego Kadry Narodowej na Mistrzostwa Europy w Macedonii. Pełni obecnie obowiązki trenera Reprezentacji w kickboxingu kadetów, czyli zawodników do lat 16. Już w dniach 5-9 lipca odbędzie się zgrupowanie Kadry, które Rafał Karcz poprowadzi w Gronowie k. Torunia, wspólnie z trenerką Agnieszką Turchan z Bielska Białej. 

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe