Biało wszędzie... Zima zagościła na Pomorzu. Uwaga na drogach.

  • 5.02.2018, 12:57 (aktualizacja 23.02.2018 11:39)
  • Dziękujemy Czytelnikowi za zdjęcia.
Biało wszędzie... Zima zagościła na Pomorzu. Uwaga na drogach.
W niedzielny wieczór posypało śniegiem i tak do popołudniowych godzin poniedziałkowych. Poranek na Pomorzu obfitował w dość intensywne opady białego puchu. Mogło to sprzyjać niekorzystnym warunkom, zwłaszcza na drogach.

Posypało i to dość intensywnie. O tej porze nie powinno to nikogo dziwić, a nawet wręcz stanowić spełnienie długo oczekiwanej zimy. Tym bardziej, że na Pomorzu trwają jeszcze ferie. Dzieci zapewne cieszą się z takiej sytuacji. Nieco inaczej... kierowcy.

Warunki na drogach nie są sprzyjające. Bywa ślisko, a niekiedy widoczność jest bardo utrudniona. Wystarczy chwila nieuwagi.

Dziś na drodze między Nowym Dworem Wejherowskim a Bieszkowicami doszło do zdarzenia, w wyniku którego samochód znalazł się w rowie. Pomimo, iż sytuacja wyglądała groźnie nikomu nic się nie stało.

Pogodę w Polsce będzie w dalszym ciągu kształtował wyż znad Skandynawii, który będzie sprowadzał do Polski chłodne powietrze pochodzenia arktycznego. Miejscami zwłaszcza na Pomorzu i w górach występować będą przelotne opady śniegu. Ciśnienie będzie się wahać.


 

 

Dziękujemy Czytelnikowi za zdjęcia.

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe