Śmiertelny wypadek na trasie Zelewo - Kochanowo

  • 15.05.2016, 23:30 (aktualizacja 23.05.2016, 12:41)
  • Redakcja wejherowo24.info
Śmiertelny wypadek na trasie Zelewo - Kochanowo
Dwie osoby nie żyją, kierowca walczy o życie.

Do tragicznego wypadku doszło godzinę temu na trasie Zelewo - Kochanowo. Pojazd uderzył w drzewo. Jak udało nam się nieoficjalnie ustalić śmierć na miejscu poniosły dwie młode osoby. Kierowca prawdopodobnie przeżył, ale jego stan jest tragiczny. Pasażerowie (mężczyźni) byli mieszkańcami gminy Luzino, mieli  około 21-22 lat.


Na razie nie znamy przyczyn wypadku. Na miejscu są cztery zastępy straży pożarnej, dwie karetki oraz policja. Pojazd (prawdopodobnie marki Audi) koloru czarnego jest zmiażdżony.


Droga Zelewo - Kochanowo jest aktualnie nie przejezdna. 

 

 

Aktualizacja dot.wypadku w dniu 15.05.2016 (po godz.22.00) Kochanowo - Zelewo

 

Jak poinformowała nas st. asp. Anetta Potrykus z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie w wypadku zginęły dwie osoby (w tym jedna po reanimacji). 
Stan kierowcy jest ustabilizowany, był trzeźwy (dodatkowo pobrano krew do badania, zgodnie z obowiązującymi procedurami). 
W samochodzie marki Audi A4, który uderzył w drzewo, znajdowały się 3 osoby. Wszyscy po 20 lat. (nie byli ze sobą spokrewnieni)
Funkcjonariusze wyjaśniają przyczyny wypadku (najprawdopodobniej kierowca stracił panowanie nad pojazdem).

To nie jedyny wypadek drogowy ze skutkiem śmiertelnym do jakiego doszło wczoraj na drogach powiatu wejherowskiego.Przed godziną 17.00 na trasie Sopieszyno - Wejherowo pojazd marki Volkswagen Vento kierowany przez 64 letniego mężczyznę zderzył się z pojazdem marki Skoda, którym podróżowała 5 -osobowa rodzina


Kierowca Volkswagena Vento oraz jego 54 - letnia pasażerka zginęli na miejscu. 

Redakcja wejherowo24.info

Zdjęcia (6)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (104)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

dociekliwa
dociekliwa 30.12.2016, 14:40
Kiedy pojawią się wyniki badan krwi kierowcy? Kiedy będą dostępne jakiekolwiek ustalenia? Kiedy ktoś zamierza zająć się tą sprawą??

Dlaczego Krzysztof Małaszycki nie ponosi żadnej odpowiedzilności???!!!
Dlaczego żyjemy w kraju, w którym sprawy są ważne zostają na ostatnim miejscu, a błahostki rozwiązywane są od razu... ??



Alise
Alise 26.06.2016, 17:15
Myślę, że drogi, nawet bardzo zarośnięte krzakami czy drzewami na poboczach, nie były by tak niebezpieczne gdyby osoby prowadzące pojazdy używały więcej rozumu podczas jazdy. Dostosowywały prędkość do warunków pogodowych i stanu dróg, bo wszyscy wiemy jak wyglądają one w naszym powiecie. Pozostawiają wiele do życzenia. Wiadomo, że młodość musi się wyszumieć, ale może warto pomyśleć że jadąc samochodem, a tym bardziej zabierając ze sobą pasażerów jest się odpowiedzialnym nie tylko za siebie... Co do chłopaka, który prowadził to audi to kara go nie ominie...najwyższa za nieumyślne spowodowanie śmierci to 8 lat pozbawienia wolności za 2 osoby pewnie 16, a jeśli ma już kartotekę, a pewnie jakąś ma to może i więcej. Ale największą karą dla niego powinna być świadomość, że dwóch jego kolegów zamiast żenić się i zakładać rodziny leżą w zimnych mogiłach... A serce się kroi patrząc na matkę ojca, siostrę brata osób, które zginęły. Gdyby i on spojrzał to była by kara większa od dożywocia nawet. Współczuję i jemu... A chłopaki może stoją przy tej drodze jako te anioły stróże i pilnują aby już żadne drzewo nie zakończyło nikomu drogi powrotnej do domu.
SPRAWIEDLIWA KOBIETA
SPRAWIEDLIWA KOBIETA 29.06.2016, 13:02
Dokładnie tak jak mówisz, Chłopacy powinni zakładać rodziny i cieszyć się życiem... Dziś nie odwołamy tego wszystkiego i absolutną winę spycham na kierowcę, gdyż w tym leży problem, nie na tym że drzewo rośnie sobie koło drogi... Jeśli ktoś traci panowanie nad kierownicą zbijając przy tym DWIE osoby, DWÓCH SILNYCH CHŁOPAKÓW.. Co więcej, mówisz o karze... Powiem tak, CHŁOPAK, który jechał po kilku dniach poszedł normalnie do swojej pracy, śmiejąc się do wszystkich że nic nie można mu zrobić, bo ma wujka w policji, bo to bo tamto.. Mało tego, widziany jest w pobliskich wsiach na różnych festynach z uśmiechem na twarzy w towarzystwie kolejnych niewinnych osób... Kolejne: Kara od 6 miesięcy do 8 lat.. nie zaznaczono jeszcze , że maksymalna kara to 12, przy czym musiałoby to stać się z premedytacją...
Krzysztof Małaszycki, który zabił DWIE osoby, dostanie co najwyżej ( i to najwyższa kara) WYROK w ZAWIESZENIU... Ponadto nie wiadomo, czy zostanie zabrane mu prawo jazdy, bo w Polsce przepisy nie określają w takich przypadkach rygoru zabrania prawa jazdy.. Pisze dalej.. Chłopak nie przyszedł, nie napisał, nie wysłał listu do rodzin zmarłych , krótko mówiąc nie zrobił nic... Żyjemy w Polsce i rozumiem, że ktoś nie chce czegoś zrobić, ale żeby wyśmiewać się z wszystkich dookoła i być tak pewnym siebie?? I nie mieć żadnego sumienia??

Proszę BOGA o sprawiedliwość dla KIERUJĄCEGO... Choćby nie wiem co, życia nie zwrócimy nikomu, ale to byli LUDZIE, nie zwierzęta, czy przedmioty, czy roboty...

Piszę to wszystko bo uwierz, jestem osobą która ma takie wiadomości... I to JEST WERSJA dla wszystkich którzy spekulują i plotkują i rozsiewają kompletne bzdury.. !

Jeśli ktoś chce coś zrobić, zapraszam CMENTARZ SYCHOWO, dwie mogiły obok siebie.. tam znicz, tam kwiat, tam MODLITWA dla tych Młodych Silnych Pełnych Życia Chłopaków...


Michał i Andrzej NAJCUDOWNIEJSZE OSOBY, jakie znam/ znałam pod Słońcem ...
KOBIETA
KOBIETA 20.06.2016, 15:06
Codziennie wracam do tego wypadku... I codziennie czekam na inne wiadomości... :(

PS. Sprawca wypadku chodzi po Luzinie z uśmiechem na twarzy...
taka informacja dla wszystkich znajomych i przyjaciół Andrzeja i Michała!!! [*]
Kumpel Michała Andrzeja
Kumpel Michała Andrzeja 06.06.2016, 22:02
I jak miał sprawę w sądzie czy przez próbę powieszenia się dostał żółte papiery i to co ratuje
arek xxz
arek xxz 01.06.2016, 14:27
Strach na wróble stoi za samochodem a duch przed samochodem.Niech każdy przeanalizuje zdjęcia.
Kumpel Michała Andrzeja
Kumpel Michała Andrzeja 21.05.2016, 21:32
Czy warto rozstrzasac to że zmarli byli pod wpływem to kierowca musi być trzeźwy i zawsze rozsądny mam 20 lat jestem w ich wieku tez lubię jechać szybko chociaż ten wypadek daje do myślenia bronicie kierowcy ale to jego głupota brawura nie mowcie ze tak nie było... co wiem po Marysi jeździ się wolniej czyż nie prawda? Tak Krzysiu jestem winny ! Tyle co wiem to twój tata i wujek zamiesc chcą sprawę pod dywan ale mniejmy nadzieję ze Sie to im nie uda !! Nie chodzi mi tu o wyrok ale o to byś zmadrzal ! Ta tragedia ma nas wszystkich czegoś nauczyć!! Gdzie policja nie ma terenu zabudowanego to patroli nie wysylaja bo nie idzie zarobić... A jak by było może by ich zatrzymali i uratowali ?
Ja
Ja 20.05.2016, 13:50
Czy to prawda, że Kisiel targnął się na swoje życie?
E
E 09.01.2021, 01:18
Niestety bez powodzenia
nom
nom 20.05.2016, 14:55
gdzie tam głupota chodzi i żyje
xyz
xyz 19.05.2016, 17:49
Co teraz dzieje się z kierowcą? Niejakim Krzysztofem Małaszyckim z Kochanowa ?
xyz
xyz 20.05.2016, 08:20
Czyli jednak przeżył. Chodziły plotki ze zmarł w szpitalu
kolega
kolega 20.05.2016, 10:00
a ja słyszałem że jest już jest w domu i nic mu nie jest
Xxxx
Xxxx 19.05.2016, 18:44
Pewnie siedzi w domu przed telewizorem ....
kropka
kropka 19.05.2016, 22:04
Był wogole na pogrzebie ?
[*]
[*] 19.05.2016, 15:16
Zobaczymy się po drugiej stronie kuzynie [*]
LOLA
LOLA 18.05.2016, 18:21
Spoczywajcie w spokoju :(:(:(
Nina
Nina 18.05.2016, 17:57
Wyrazy współczucia :( :(:( czytając komentarze jestem w szoku żeby takie coś pisać nikt by nie chciał by być na miejscu kierowcy i rodziny zmarłych, boli mnie takie coś, takie jest życie,oni na zawsze będą z nami .Niech spoczywają w pokoju :(:(
Ja
Ja 18.05.2016, 13:10
Takie wasze głupie gadanie nie zwróci im życia. Takie gdybanie nic nie da a gdyby to a tamto. Dajcie sobie spokoj! Lepiej idźcie na różaniec A jutro na pogrzeb. Niech spoczywają w spokoju. (*); (
Pi
Pi 18.05.2016, 11:28
I to że wykryto(prawdopodobnie) narkotyki we krwi nie znaczy ze w ten dzień ktokolwiek z nich cpal ogar
₩
18.05.2016, 11:25
Kierowca żyje ?
Ty
Ty 18.05.2016, 11:24
Nie ważne kto był pod wpływem narkotyków oni wiedzieli z kim jadą dobrze się znali. Razem się trzymali wiec nie obwiniajcie nikogo. Tragedia jest to ze zginęli młodzi ludzie. Mieli tyle jeszcze przed sobą ale widocznie ktoś tam tak chciał. Młodzi gniewni i uśmiechnięci. Znałem Andrzeja i Michała wspaniali młodzi ludzie
P..
P.. 18.05.2016, 08:22
Pod wpływem narkotyków to byli ci dwaj co zginęli..przestańcie wystawiać te durne komentarze. "niewazne" nie ma co robić i wciąż wystawia zbędne komentarze. Idź do pracy i zajmij się swoim życiem, a nie życiem innych. Życzę Ci abyś nie musiał nigdy być na miejscu tego kierowcy..
niewazne
niewazne 18.05.2016, 13:02
nigdy nie bede na miejscu tego kierowcy bo nie jezdze po to aby popisac sie przed innymi ;) oni mogli byc pijani nacpani i jeszcze co innego. to kierowca nie ma prawa wsiadac w takim stanie za kierownice. a ja ci zycze zebys nigdy nie musial byc na miejscu moim i rodziny tych zmarlych chlopakow
niewazne
niewazne 18.05.2016, 00:57
do debili ktorzy uzalaja sie nad kierowca! kisiel to idiota nigdy nie potrafil normalne jezdzic chyba wszyscy z okolicy o tym wiedzieli. zabil ich i nalzey mu sie najgorsza kara. juz byly wyniki badan byl pod wplywem narktotykow!! a zamiast uzalac sie nad biedym kierowca debilem zastanowcie sie co czuje rodzina zmarlych bo Andrzej i Michal zgineli przez glupote cpuna. spoczywajcie w spokoju [*]
benia
benia 17.05.2016, 18:44
BOZE POLSZCZYZNA DZIECI W SPOKOJU A NIE W POKOJU MOZE W SALONIE ?
Fasola
Fasola 17.05.2016, 18:36
Wedlug mnie to to biale cos to duch
kary