Aniołkowe granie. Słoneczne przedszkolaki i ich goście.

  • 6.02.2018, 09:01 (aktualizacja 06.02.2018 09:17)
  • Mariusz Kozakiewicz / redakcja
Aniołkowe granie. Słoneczne przedszkolaki i ich goście.
„Słoneczne Przedszkole” Niepubliczne Przedszkole w Wejherowie było jedyną placówką z terenu województwa pomorskiego, która przystąpiła do ogólnopolskiej akcji pod hasłem: „Aniołkowe Granie”. Akcja miała na celu integracje środowisk przedszkolnych, szkolnych i placówek opiekuńczych.

„Aniołkowe Granie: to koncert charytatywny dedykowany dzieciom z rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka i pogotowi opiekuńczych. Adresatem poniedziałkowego „Aniołkowego Grania” byli podopieczni Rodzinnego Domu Dziecka z Luzina, którzy skorzystali z zaproszenia. Przygotowano dla nich wspólne zajęcia takie jak: Zumba, zabawy z piłką oraz obejrzenie specjalnie przygotowanego dla nich przedstawienia, przygotowanego przez przedszkolaki. Punktem kulminacyjnym było wręczenie paczek podarunkowych ofiarowanych przez darczyńców.
„Aniołkowe Granie” to inicjatywa dwóch przedszkoli: przedszkola nr 56 we Wrocławiu „Niezapominajka” oraz Przedszkola nr 31 im. J. Porazińskiej.  To ogólnopolski projekt powstały we Wrocławiu promujący ideę rodzicielstwa zastępczego. Finał akcji w roku 2018 odbył się w 24 miastach w Polsce.

Mariusz Kozakiewicz / redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe