Artystyczne ferie. Zakończenie projektu.

  • 7.02.2018, 11:01
  • PZPOW w Wejherowie
Artystyczne ferie. Zakończenie projektu. fb: Powiat Wejherowski
W piątek 2 lutego br. w auli Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie odbyło się uroczyste podsumowanie „Artystycznych Ferii”, których organizatorem był Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie.

Uczestnicy projektu zaprezentowali efekty swojej całotygodniowej pracy prezentując spektakl pt.: „O mądrej królewnie i smoku ze Złotej Góry” oraz przygotowywany podczas warsztatów wokalnych utwór „Chcę tu zostać”. Ponadto w auli można było obejrzeć ekspozycję prac wykonanych podczas warsztatów sitodruku (koszulka z nadrukiem) oraz warsztatów plastycznych (ozdobne pudełka wykonane techniką decoupage’u, obrazy oraz koty wykonane z gazety). 

„Artystyczne Ferie” odbywały się w dniach od 29 stycznia do 2 lutego i podczas tego tygodnia można było wziąć udział w następujących warsztatach:
Ø 29.01.2018r. - warsztaty teatralne z aktorem Teatru Miejskiego w Gdyni - panem Mariuszem Żarneckim „O mądrej królewnie i smoku ze Złotej Góry” w auli Szkoły Podstawowej nr 6 w Wejherowie;
Ø 30.01.2018r. – warsztaty sitodruku w profesjonalnej pracowni sitodruku w Fabryce Kultury w Redzie;
Ø 31.01.2018r. – warsztaty wokalne z wokalistką zespołu „Farba” – panią Joanną Kozak w PZPOW w Wejherowie;
Ø 01.02.2018r. – warsztaty plastyczne z malarką – panią Marzeną Hazuka-Beraś w PZPOW w Wejherowie;
Ø 02.02.2018r. – podsumowanie „Artystycznych Ferii” z prezentacją spektaklu, zaprezentowaniem przygotowanego utworu i ekspozycją prac wykonanych podczas zajęć.
 
Wszyscy uczestnicy zajęć powyższych otrzymali z rąk radnego powiatowego Ludwika Zegzuły - dyplomy za udział w projekcie oraz drobne upominki.
 
PZPOW w Wejherowie

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe