Filharmonia Kaszubska. Janowski, Zawiałow i OKO...

  • 7.02.2018, 20:21 (aktualizacja 07.02.2018 20:32)
  • Redakcja wejherowo24.info
Filharmonia Kaszubska. Janowski, Zawiałow i OKO...
Wejherowskie Centrum Kultury po raz kolejny przygotowało szereg interesujących wydarzeń. Gama proponowanych wydarzeń jest szeroka i z pewnością, każdy znajdzie coś dla siebie.

Ciekawie zapowiada się koncert Darii Zawiałow, młodej, charyzmatycznej wokalistki, która szturmem zdobywa rynek muzyczny. To jej piosenka „Jeszcze w zielone gramy” promuje film „Plan B”, który niebawem zagości na kinowych ekranach.  Wystąpi na wejherowskiej scenie 22 marca.
Z myślą o dniu kobiet przygotowano w Wejherowskim Centrum Kultury romantyczny występ Roberta Janowskiego z zespołem. Koncert odbywa się dzień wcześniej – 07 marca o godzinie 19.00.
Miłośnicy teatru ucieszy spektakl „Śluby Panieńskie” Teatru OKO, który odbędzie się 02 marca o godzinie 19.00 . Przekonają się Państwo, że ten komediowy utwór Aleksandra Fredry jest ciągle żywy, a klasyka polskiej komedii nie przestaje bawić. Bilety na spektakl są w niezwykle atrakcyjnych cenach – 10 i 12 złotych. 
Nie zapominamy o kinie! Tu też świetne premiery: Między innymi „Nowe Oblicze Greya”. Trzecia część ekranizacji światowego bestselleru - trylogii autorstwa E.L. James. Wszystkie dotychczasowe filmy były sukcesami frekwencyjnymi. Mamy nadzieję, że i ostatnia część odniesie podobny sukces.
Niewątpliwie świetnie zapowiada się także nominowany do Złotych Globów aż w trzech kategoriach film „Wszystkie Pieniądze Świata”. Zarówno nazwisko Ridleya Scotta, który podjął się reżyserii, jak i Oscarowa obsada sprawiają, że możemy spodziewać się wielkiego kina!
O tych i wielu innych ciekawych wydarzeniach dowiedzą się Państwo na stronie internetowej – www.wck.org.pl 

 

Redakcja wejherowo24.info
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe