Na wodzie... Zagrają dla hospicjum.

  • 12.02.2018, 12:08 (aktualizacja 12.02.2018 12:15)
  • Redakcja wejherowo24.info
Na wodzie... Zagrają dla hospicjum.
Z okazji Międzynarodowego Dnia Chorego - Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie - tradycyjnie przygotowała akcje, z której dochód zostanie przeznaczona na Hospicjum Domowe p.w. Św. Judy Tadeusza. Premiera spektaklu z udziałem osób kojarzonych z wejherowskiej społeczności odbędzie się 23 lutego.

Międzynarodowy Dzień Chorego obchodzony jest 11 lutego. Z tej okazji rokrocznie Miejska Biblioteka Publiczna w Wejherowie organizuje spektakl charytatywny oraz licytacje. Środki w całości trafiają na potrzeby niestacjonarnego Hospicjum św. Judy Tadeusza w Wejherowie.

W tym roku spektakl charytatywny odbędzie się 23 lutego o godzinie 17.00 i 19.00 w siedzibie Miejskiej Biblioteki Publicznej na ulicy Kaszubskiej w Wejherowie.

"Spektakl jest na motywach filmu 'Rejs'. Ponieważ nie możemy narazić się na plagiat, więc scenariusz dostosowaliśmy do naszych warunków lokalowych. Tytuł brzmi 'Na wodzie'." - powiedziała Danuta Balcerowicz dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wejherowie.

Po raz kolejny w spektaklu wystąpią osoby z życia publicznego powiatu wejherowskiego.

"Są to Panowie: Tomasz Groth, Rafał Szlas, Bartłomiej Czyżewski, Jacek Gafka, Marcin Drewa, Rafał Dębski, Bogusław Kaczmarek, Rafał Płotka, Bartosz Aleksandrowski, Pani Katarzyna Ciesiołkiewicz oraz biblioteczna grupa teatralna Errata." - powiedziała Danuta Balcerowicz dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej w Wejherowie.

Bilety na spektakl są do nabycia w Miejskiej Bibliotece Publicznej lub u wolontariuszy hospicjum. Koszt biletu to 20 zł.

 

Redakcja wejherowo24.info
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe