Bezpiecznie i zdrowo. Podsumowanie ferii na sportowo.

  • 12.02.2018, 12:19 (aktualizacja 12.02.2018 12:40)
  • Baretek Woźniak / redakcja
Bezpiecznie i zdrowo. Podsumowanie ferii na sportowo.
W hali sportowej Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie odbyło się podsumowanie III edycji projektu sportowego pt. „Ferie na sportowo - bezpiecznie i zdrowo”. Projekt był bezpłatny i skierowany do młodzieży zamieszkującej powiat wejherowski.

Zajęcia odbywały się przez całe ferie od poniedziałku do piątku w godz. 12.00 - 18.00 i prowadzone były przez wykwalifikowanych instruktorów z zakresu tenisa stołowego, siatkówki, koszykówki oraz lekkiej atletyki. Celem ogólnym projektu jest popularyzacja sportu w naszym powiecie, poszerzenie oferty zajęć dla dzieci i młodzieży w okresie ferii zimowych oraz kształtowanie postawy zdrowej rywalizacji sportowej i upowszechnianie aktywnych form spędzania czasu wolnego. Pomysł na taki rodzaj aktywności młodzieży powstał dzięki współpracy Powiatowego Zespołu Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Wejherowie, PZS nr 1 w Wejherowie oraz Starostwa Powiatowego w Wejherowie.

Młodzież bardzo aktywnie uczestniczyła w zajęciach, a frekwencja była zadowalająca. Ogólnie w projekcie udział wzięło około 150 uczniów. Jest to pozytywny impuls do organizowania kolejnych edycji tego projektu. Na koniec uczestnicy otrzymali koszulki. 

Baretek Woźniak / redakcja

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe