Strażnicy miejscy odnaleźli zagubioną kobietę. Udzielili pomocy i przekazali policji.

  • 12.03.2018, 11:04 (aktualizacja 08.02.2019, 11:47)
  • redakcja / SM Wejherowo
Strażnicy miejscy odnaleźli zagubioną kobietę. Udzielili pomocy i przekazali policji.
Po raz kolejny wejherowscy strażnicy miejscy wykazali się rozwagą i czujnością. Odnaleźli kobietę, która od dwóch dni była poszukiwana przez policję, media i rodzinę. Mieszkanka Rumi wyszła z domu i ślad po niej zaginął. Patrol straży miejskiej zauważył błąkającą się starszą Panią, zadbał o przemarzniętą kobietę i ustalił jej dane. Później patrol straży miejskiej przekazał starszą Panią policji. Kobieta cierpiała na zanik pamięci. Przypominajmy, że na dworze w nocy panują minusowe temperatury. Dzięki reakcji strażników miejskich nie doszło do tragedii. Odnaleziona Pani jest już w domu.

10 marca około godziny 10:30 funkcjonariusze wejherowskiej Straży miejskiej odnaleźli w okolicach punktu pocztowego, u zbiegu ulic Gdańskiej i Mestwina w Wejherowie zaginioną 64-letnią mieszkankę Rumi, cierpiącą na zaniki pamięci. Kobieta wyszła z domu 09 marca. Była poszukiwana przez rodzinę, policję oraz media. Po odnalezieniu kobieta najpierw trafiła do szpitala. Nie umiała wyjaśnić dlaczego znalazła się w tym miejscu.

 

redakcja / SM Wejherowo
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pilnujcie dzieci
pilnujcie dzieci 23.09.2018, 21:36
Epidemia Spice w Wielkiej Brytanii. Narkotyk zmienia ludzi w zombie
anonim
anonim 07.06.2018, 00:03
to akurat dobrze można się pochwalić ale tym nie na Śmiechowie przy ulicy konopnickiej jest drewniany domek gdzie można posiedzieć , po grilować oraz kamera która nic nie widzi a 06.05 okolo godz 23.20 grupka 3 osób strasznie hałasowała

Pozostałe