Turniej Pierwszego Kroku. Rodzinna zabawa w Luzinie.

  • 19.03.2018, 13:31 (aktualizacja 19.03.2018 14:44)
  • Redakcja wejherowo24.info
Turniej Pierwszego Kroku. Rodzinna zabawa w Luzinie.
W luzińskiej hali sportowej odbyła się VI edycja Turnieju Pierwszego Kroku. Ponad 120 osób próbowało sił w konkurencjach przygotowanych przez Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe.

Gratka dla zwolenników dobrej zabawy i aktywnej formy spędzania wolnego czasu odbyła się w luzińskiej hali sportowej. Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe zorganizowało VI edycje Turnieju Pierwszego Kroku.

"Filozofia tego turnieju jest taka, że udział może wziąć każda chętna osoba, która jest naszym klubowiczem. (...) Bez względu na staż treningowy, bez względu na umiejętności, każdy może poczuć się zwycięzcą." - powiedział Rafał Karcz prezes Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego i trener Kadry Narodowej w kickboxingu.

Udział w turnieju wzięło ponad 120 osób. Impreza zamieniła się w rodzinny piknik, bowiem w konkurencjach startowali nie tylko kickboxerzy, ale też ich rodzice i rodzeństwo.

Uczestnicy mogli zmierzyć się w trzech kategoriach: w walce na piankowe pałki, formule kick-light i pointfighting. Drewniane medale oraz te wykonane z pierników otrzymał każdy uczestnik. Za pierwsze miejsca były puchary. Odbyły się także licytacje cennych rzeczy np. rękawic z autografem Karoliny Kowalkiewicz, Marcina Helda i Jurasa Jurkowskiego. Są to znani zawodnicy sportów walki i MMA. Organizatorzy zadbali również o atrakcje dla pozostałych osób, tych najmłodszych. Był dmuchany zamek, wata cukrowa, malowanie twarzy. Każdy mógł też spróbować szczęścia w loterii, gdzie do wygrania były cenne nagrody.

Szersza relacja z turnieju pojawi się w najbliższym odcinku 'Strefy walki", który wyemitujemy w okolicy Świąt Wielkanocnych.

 

 

 

Redakcja wejherowo24.info

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pozytywne
pozytywne 10.05.2018, 22:25
chociaż wrażenia pozytywne

Pozostałe