Licealiada Cross-Fit. Turniej połączony z aprobatą zdrowego odżywiania.

  • 11.04.2018, 12:26 (aktualizacja 11.04.2018 12:34)
  • Lilii Wilczyńska / Bartek Woźniak
Licealiada Cross-Fit. Turniej połączony z aprobatą zdrowego odżywiania. Bartek Woźniak
W Powiatowym Zespole Szkół nr 3 w Wejherowie odbyła się I Licealiada w Crossfit. Została zorganizowana w ramach uczczenia 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Impreza licznie zgromadziła zawodników ze szkół znajdujących się pod zarządem Powiatu Wejherowskiego. Cross-Fit zgromadził młodych ludzi, którzy nie tylko zmierzyli sie w konkurencjach crossfitowych, ale mogli skorzystać z dietetycznego menu oraz wysłuchać prezentacji dotyczącej zasad zdrowego żywienia.

W Jury zasiadły osoby znane ze świata sportu, m.in. mistrz świata Strongman 2017 Mateusz Ostaszewski, współorganizator wejherowskich zawodów Crossfi oraz właściciel siłowni "Apollo" Bartłomiej Szreder, a także Sylwester Olszewski oraz Iwona Szlas.

W zawodach wzięło udział ponad 30 zawodników i zawodniczek z terenu całego powiatu wejherowskiego. Była to pierwsza tego typu impreza w naszym powiecie, która cieszyła się naprawdę ogromnym zainteresowaniem.

Zwycięzcą w rywalizacji dziewcząt została Sandra Rogala z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie, na drugim stopniu podium znalazła się Agnieszka Mudlaff z Powiatowego Zespołu Szkół w Redzie, natomiast brązowy medal otrzymała Hasmik Israyelyan z Powiatowego Zespołu Szkół nr 2 w Wejherowie. W rywalizacji chłopców najlepszym okazał się Dawid Górski z Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie, a pozostałe miejsca na podium zajęli uczniowie z Powiatowego Zespołu Szkół nr 1 w Wejherowie, a mianowicie Jan Tatarowicz oraz Łukasz Potrykus.

Wszystkie szkoły startujące w zawodach otrzymały także pamiątkowe puchary, a najlepsi zawodnicy oraz zawodniczki zostali nagrodzeni dyplomami, medalami i nagrodami rzeczowymi.

 

Lilii Wilczyńska / Bartek Woźniak

Zdjęcia (6)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

coś pozytycznego
coś pozytycznego 9.05.2018, 21:06
bardzo cieszy że są tego typu turnieje można zdobyć nowe doświadczenie

Pozostałe