Sukces Mini Cheerleaders Show. Pełne trybuny i wspaniała zabawa.

  • 11.04.2018, 12:44 (aktualizacja 11.04.2018 14:35)
  • Redakcja wejherowo24.info
Sukces Mini Cheerleaders Show. Pełne trybuny i wspaniała zabawa.
W hali wejherowskiej Szkoły Podstawowej nr 6 odbyła się pierwsza edycja Mini Cheerleaders Show. Frekwencja była ogromna, a młodzi zawodnicy z okolicznych przedszkolizaskoczyli wszystkich ciekawymi choreografiami, strojami i dobrą zabawą.

Dyrekcja oraz pracownicy wejherowskiego przedszkola "Mapeciaki" zorganizowali pierwszy Mini Cheerleaders Show. Wydarzenie spotkało się z dużym odzewem ze strony innych placówek, które przygotowały swoim małych reprezentantów.

"Są pełne trybuny, prawie jak na meczu Tytanów w Wejherowie. Jest niesamowicie (...) Pokazy genialne. Są salta, szpagaty i foczki. Wszyscy w rewelacyjnych strojach, pozytywnie nastawieni." - powiedziała Joanna Kos dyrektor przedszkola "Mapeciaki" i organizator Mini Cheeerleaders Show.

Gorącej atmosfery, uśmiechów i dobrej zabawy z pewnością nie zabrakło. Przedszkola przygotowały ciekawe występy, bogate choreograficznie. Mali uczestnicy zaskakiwali publiczność niejednokrotnie, wzbudzając głośne owacje. Jury miało zatem trudną decyzje do podjęcia. Skład Komisji oceniającej występy tworzyły nauczycielki ze wszystkich placówek, które brały udział w Mini Cheerleaders Show, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 6, zaś funkcje przewodniczącej sprawowała Anna Mrozińska, była olimpijka, trenerka kadry Polski w gimnastyce artystycznej.

"Zadanie jest trudne. Wszystkie dzieci się starają. Wszystkie uśmiechnięte. Mają różnorodne stroje. Pomysły choreograficzne są przeróżne. Różnica pomiędzy grupami jest niewielka. Gratulacje dla organizacji turnieju dla dzieci. Oby więcej było takich imprez." - powiedziała Anna Mrozińska.

Laureatów wyłoniono w trzech kategoriach wiekowych. Rocznik 2013 i tutaj najlepsza okazała się grupa z Przedszkola Mapeciaki. W kategorii 2012 zwyciężyli przedstawiciele Samorządowego Przedszkola nr 2, natomiast w kategorii rocznika 2011 dzieci z Krainy Kubusia Puchatka.

Dla wszystkich uczestników przygotowano nagrody. Zwycięzcy otrzymali medale oraz puchary. Bardzo dopisała publiczność, która wypełniła niemal wszystkie miejsca na trybunach i wspierała młodych uczestników.

 

WYNIKI

Rocznik 2013

I miejsce - Przedszkole Mapeciaki

II m - Przedszkole Przyjaciele Kubusia Puchatka

III m -Przedszkole Samorządowe Nr 2

IV m - Kraina Kubusia Puchatka

V m - Przedszkole Mali Artyści

 

Rocznik 2012

I m - Przedszkole Samorządowe Nr 2

II m - Przedszkole Mapeciaki

III m - Przedszkole Przyjaciele Kubusia Puchatka

IV m -Przedszkole Akademia Krasnala

V m - Przedszkole Mapeciaki - Kotłowskiego

 

Rocznik 2011

I miejsce - Przedszkole Kraina Kubusia Puchatka

II m - Przedszkole Samorządowe Nr 2

III m - Przedszkole Mapeciaki

IV m - Grupa 0 Szkoła Podstawowa Nr 6

V m - Przedszkole PRZYGODA

VI m - Grupa 0 Szkoła Podstawowa Nr 11

 

 

Redakcja wejherowo24.info
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Verum
Verum 11.04.2018, 19:02
Fajne wydarzenie :-)

Pozostałe