Powiatowy Zespół Szkól nr 3 w Wejherowie. Utworzenie klasy turystycznej.

  • 16.04.2018, 14:37 (aktualizacja 16.04.2018 14:45)
  • Redakcja wejherowo24.info
Powiatowy Zespół Szkól nr 3 w Wejherowie. Utworzenie klasy turystycznej. fb: Powiat Wejherowski
Władze starostwa powiatowego oraz dyrekcja Powiatowego Zespołu Szkół nr 3 w Wejherowie i przedstawiciele firmy Stageman podpisali porozumienie. W myśl zawartej umowy na terenie placówki od nowego roku szkolnego rusza dodatkowy profil. Tym razem o kierunku turystycznym.

Dzięki podpisanej umowie młodzi ludzie będą mogli zdobywać doświadczenie w zawodzie technik obsługi turystycznej. Patronat nad klasą objęła firma Stageman Polska. Jest to pierwsza umowa w Polsce podpisana prze firmę Stageman. A to niesie obopólne korzyści, zwłaszcza dla uczniów wejherowskiej placówki.

"Prowadzenie wykładów dydaktycznych dla uczniów i nauczycieli. Finansowanie nagród w konkursach szkolnych i powiatowych związanych z turystyką i hotelarstwem. Dostarczenie materiałów dydaktycznych i promocyjnych. Prowadzenie rekrutacji na animatora czasu wolnego. Zapewnienie bezpłatnego wyjazdu zagranicznego dla najlepszych uczniów w zawodzie. Oferowanie zniżek na kursy zawodowe. " - powiedział Wojciech Rogocki dyrektor PZS nr 3 w Wejherowie.

Powiatowy Zespół Szkół nr 3 w Wejherowie dzięki zawartej umowie może doskonalić model kształcenia w odpowiedzi na rozwój atrakcyjności turystycznej naszego regionu.

 

 

Redakcja wejherowo24.info
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe