W maju zamknięta ulica Kwiatowa. Dotyczy to ruchu samochodowego i pieszego.

  • 23.04.2018, 14:00 (aktualizacja 11.10.2018 12:48)
  • UM Wejherowo
W maju zamknięta ulica Kwiatowa. Dotyczy to ruchu samochodowego i pieszego. UM Wejherowo Tak będzie wyglądał fragment ulicy Kwiatowej po modernizacji.
Od 7 maja br. zostanie zamknięta ul. Kwiatowa na odcinku od skrzyżowania z drogą krajową nr 6 do skrzyżowania z ul. Spacerową. Z użytkowania zostanie wyłączony przejazd kolejowy w ciągu ul. Kwiatowej. Dotyczy to zarówno ruchu samochodowego jak i pieszego. Objazd dla samochodów do ul. Kwiatowej od drogi krajowej nr 6 realizowany będzie poprzez przejazd kolejowy w ciągu ul. Sienkiewicza, ul. 10 Lutego, rondo przy dworcu PKP.

Ruch pieszych zostanie skierowany do tunelu pod krajową „szóstką” i torami kolejowymi z wyjściem/wejściem przy dworcu PKP.  Wyjazd z ul. Kwiatowej w kierunku drogi krajowej nr 6 realizowany będzie przez ul. Spacerową, Zachodnią do ronda na Węźle Działki i przez przejazd kolejowy w kierunku „szóstki”.

W początkowym okresie prac możliwy będzie wyjazd ze sklepów Intermarche, Bricomarche oraz ze stacji BP w kierunku skrzyżowania DK6 z ul. Przemysłową w kierunku Lębork.

 

UM Wejherowo
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe