W sobotę pobiegną... Zapraszamy do wejherowskiego parku

  • 17.05.2018, 12:09 (aktualizacja 17.05.2018 12:12)
  • Redakcja wejherowo24.info
W sobotę pobiegną... Zapraszamy do wejherowskiego parku
W najbliższą sobotę na terenie parku Majkowskiego odbędzie się festyn rekreacyjny "Wejherowo biega". Głównym organizatorem jest miasto Wejherowo. Wydarzenie wspiera także powiat wejherowski. Tego samego dnia, ale w godzinach wieczornych rozpocznie się Noc Muzeów.

Po raz VI na terenie wejherowskiego parku Majkowskiego odbędzie się bieg połączony z festynem. Do wyboru będzie pięć tras. Jednak nie chodzi o zwycięstwo, bo tutaj każdy uczestnik jest zwycięzcą. Chodzi o dobrą zabawę i promocje zdrowego stylu życia.

"Ta impreza przyciąga tłumy Wejherowian. W ubiegłym roku wystartowało prawie 1800 osób. Możemy pobiec w pięknych warunkach, na terenie naszego parku. " - powiedział Arkadiusz Kraszkiewicz wiceprezydent Wejherowa.

Oprócz medalu, uczestnik otrzyma napój izotoniczny oraz baton. Limit miejsc jest ograniczony do 2000 osób. Dlatego warto jak najszybciej zgłosić swoje uczestnictwo. Biuro zawodów czynne będzie w dniu biegu 19 maja od godziny 7.30 d 10.30 w Amfiteatrze.

"Zachęcam wszystkich do udziału w akcji Wejherowo biega. Sprawmy, żeby ta impreza była najweselszą i najradośniejszą w mieście i w powiecie."- zachęca Jacek Thiel ze Starostwa Powiatowego w Wejherowie.

Po zakończeniu biegów, wśród uczestników którzy ukończyli trasę, rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.

 

Redakcja wejherowo24.info
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe