Najpiękniejszy balkon, ogród, okno. Pochwal się...

  • 11.06.2018, 12:16 (aktualizacja 11.06.2018 12:38)
  • Redakcja wejherowo24.info
Najpiękniejszy balkon, ogród, okno. Pochwal się...
Prezydent Miasta Wejherowa po raz 21 ogłosił „Konkurs na najładniej ukwiecony i zazieleniony balkon, okno lub ogród na terenie Miasta Wejherowa”. Zgłoszenia można składać do 15 czerwca br. 

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: balkony, okna w domach jedno - i wielorodzinnych; ogrody przydomowe oraz ogrody działkowe. Konkurs w kategorii ogrody działkowe będzie rozstrzygany w dwóch etapach: wewnętrznym, a następnie miejskim. Zgłoszenia pisemne do 15 czerwca 2018 r. przyjmuje Urząd Miejski w Wejherowie, ul. 12. Marca 195. Komisja etapu miejskiego będzie oceniała pomysłowość kompozycji, walory upiększające, ogólny wyraz estetyczny, różnorodność roślin, przyjazność pszczołom oraz kompozycję kolorystyczną roślin.
Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko i adres właściciela obiektu, numer telefonu, dokładny adres i rodzaj obiektu przedstawionego do konkursu. Istnieje możliwość zgłaszania do konkursu obiektów przez osoby trzecie (sąsiadów, znajomych itp.), po uprzednim uzyskaniu zgody właściciela obiektu.
Do 10 sierpnia 2018 r. komisja wyłoni spośród zgłoszonych ofert konkursowych, po trzy miejsca w każdej kategorii, za zdobycie których zostaną przyznane nagrody pieniężne.

 

Redakcja wejherowo24.info
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe