Kickboxing za darmo. Letnia akademia dla dzieci...

  • 4.07.2018, 11:19 (aktualizacja 04.07.2018 11:23)
  • Redakcja wejherowo24.info
Kickboxing za darmo. Letnia akademia dla dzieci...
W lipcu dzięki dotacji Miasta Wejherowa, dzieci w wieku 7-14 lat, będący mieszkańcami miasta Wejherowa trenują kickboxing za darmo. Wszystko za sprawą Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego i promotora kickboxingu, trenera Reprezentacji Polski w kickboxingu Rafała Karcz.

Dzięki uzyskanej dotacji z Miasta Wejherowa, dwie grupy kickboxingu trenują w Wejherowie nieodpłatnie. Nabór na zajęcia rozpoczął się już w maju. Obecnie blisko 40 osób uczęszcza bezpłatnie na zajęcia do wiodącego klubu kickboxingu w Polsce.

"Dzieci mają okazję poznać tajniki kickboxingu w miesiącu lipiec. W maju ogłosiliśmy nabór na zajęcia bezpłatne. Obecnie mamy blisko 40 osób zapisanych na te zajęcia w dwóch grupach. Odbył się już pierwszy trening. Regularnie w poniedziałki i środy będziemy się spotykać z dziećmi na naszej sali i uczyć ich wspaniałego sportu kickboxingu, a przy okazji skutecznej samoobrony. Cieszę się, że te zajęcia mogą być bezpłatne dzięki dotacji miasta Wejherowa na ten cel." - relacjonuje Rafał Karcz.

Letnia Akademia Kickboxingu działa od 2016 roku. Od 2018 roku zajęcia w dwóch z trzech grup są bezpłatne. Finansuje je Miasto Wejherowo. Więcej informacji na www.sportwejherowo.pl

 

Redakcja wejherowo24.info

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

super
super 17.07.2018, 14:21
dobry pomysł

Pozostałe