Centrum Sportu Tytani. Wielofunkcyjny obiekt przy wieżowcach

  • 8.08.2018, 12:22 (aktualizacja 08.08.2018 12:27)
  • Redakcja wejherowo24.info
Centrum Sportu Tytani. Wielofunkcyjny obiekt przy wieżowcach
Już jest - Centrum Sportowe Tytani. Projekt, zgłoszony w Budżecie Obywatelskim, a składający sie z dwóch etapów oddano właśnie do użytku

Przy ulicy Kochanowskiego w Wejherowie można już korzystać z nowego obiektu. Wielofunkcyjny obiekt jest oświetlony i monitorowany. Pomysłodawcą i jednocześnie wnioskodawcą do Budżetu Obywatelskiego był Wejherowski Klub Piłki Ręcznej "Tytani".

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się zrealizować projekt z Budżetu Obywatelskiego. Nie jest to nasze boisko, tylko dostępne jest dla wszystkich mieszkańców miasta. Nam udało się to dopiąć. Może trochę to trwało, ale jest jeszcze lato, można korzystać śmiało." - powiedział Robert Wicon wiceprezes KS "Tytani".

Nowy obiekt w pobliżu tzw. wieżowców składa się z kilku stref.

"Budżet Obywatelski był realizowany w dwóch etapach czyli w dwóch kolejnych latach były kierowane jako pomysły. Na początku powstały trzy boiska: do piłki plażowej, do kosza i do piłki ręcznej oraz bieżnia. Potem uzupełnione zostało to o siłownie oraz plac zabaw dla dzieci." - powiedział Krzysztof Hildebrandt prezydent Wejherowa.

Z obiektu można już korzystać, zaś na początku września "Tytani" planują rozegranie tutaj turnieju "Szkoła na sportowo".

 

 

 

 

 

Redakcja wejherowo24.info
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe