Całe szczęście. Kręcili w Wejherowie.

  • 5.09.2018, 14:10 (aktualizacja 05.09.2018 14:16)
  • Redakcja wejherowo24.info
Całe szczęście. Kręcili w Wejherowie.
Wejherowo - tłem filmowej produkcji TVN-u? Jak najbardziej. Do 20 września na Kaszubach trwa realizacja zdjęć do romantycznej komedii pt. "Całe szczęście". Premiera w kinach już 8 marca przyszłego roku.

Puck, Kuźnica, Rzucewo, Mechelinki i Wejherowo - to najważniejsze miejsca w których rozgrywa się akcja najnowszej, filmowej produkcji TVN-u. Reżyserii podjął się Tomasz Konecki, twórca takich produkcji: jak "Lejdis" czy "Testosteron".

"Historia dzieje się nad morzem i szukaliśmy miasta, które jest najbardziej przytulne dla nas do zdjęć. Posiada filharmonię, ładnie się filmuje jeśli chodzi o starszą część miasta, bo tam też będzie część akcji się działa." - powiedział Tomasz Konecki reżyser.

Uroki Kaszub, okolice, a nawet w niewielkim stopniu zwyczaje czy język kaszubski również będzie można zauważyć w romantycznej komedii pt. "Całe szczęście" Twórcy filmu prezentują Kaszuby, jako miejsce przytulne i niezwykle rodzinne. Kilka scen zrealizowano także w stolicy.

Głównego bohatera - muzyka orkiestry symfonicznej gra Piotr Adamczyk. A jego dyrygentem jest Tomasz Sapryk. Zaś w rolę najlepszego przyjaciela głównego bohatera wcielił się Jacek Borusiński.

Jeśli chodzi o samo Wejherowo to zdjęcia są realizowano w Filharmonii Kaszubskiej, na wejherowskich ulicach wokół Rynku, przy targowisku oraz na boisku Ośrodka Szkolno - Wychowawczego nr 1 im. Janusza Korczaka. A miasto Wejherowo w filmie gra po prostu Wejherowo, więc to doskonała promocja.

Film do kin w całej Polsce wchodzi już 8 marca 2019 roku.

 

Redakcja wejherowo24.info
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maja
Maja 5.09.2018, 19:35
?

Pozostałe