Krzysztof Hildbebrandt i "Wolę Wejherowo" rozpoczęli kampanie. Zamierzam dokończyć podjęte działania... (zobacz film)

  • 14.09.2018, 17:01 (aktualizacja 14.09.2018 17:08)
  • Redakcja wejherowo24.info
hildebrandt_post_x264.mp4
Krzysztof Hildebrandt razem z Ruchem Społecznym Wolę Wejherowo, którego jest liderem, oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą.

Obecny Prezydent Wejherowa już wcześniej deklarował ponowny start w wyborach.

"Dziękuję mieszkańcom Wejherowa za dotychczasową współpracę i wsparcie. Dzięki Państwa zaufaniu od wielu lat wspólnie realizujemy program rozwoju naszego miasta." - pozwiedzał Krzysztof Hildebrandt prezydent Wejherowa.

W tym czasie Wejherowo bardzo się zmieniło i rozwinęło. Liczne inwestycje drogowe, modernizacja parku, powstanie Filharmonii Kaszubskiej, aktywizacja życia społecznego mieszkańców sprawiło, że poczynania Krzysztofa Hildebrandta zostały docenione przez Wejherowian. Najważniejsze zasady działania oraz istotę i sens zamierzeń Krzysztofa Hildebrandta i Wolę Wejherowo oddaje przesłanie skierowane do mieszkańców i stanowiące hasło kampanii: WSPÓLNIE ZMIENIAMY WEJHEROWO.

"Wiele razem osiągnęliśmy. Po prostu wspólnie zmieniamy Wejherowo. Jesteśmy w trakcie wprowadzania pozytywnych zmian i zamierzam dokończyć wszystkie trudne i wielkie inwestycje, które rozpocząłem i za które czuję się odpowiedzialny. Traktuje to jako swoiste zobowiązanie wobec mieszkańców Wejherowa." - powiedział Krzysztof Hildebrandt.

Inauguracja kampanii wyborczej zgromadziła licznie przybyłych mieszkańców Wejherowa, aktywistów miejskich, przedstawicieli różnych organizacji i środowisk, działaczy osiedlowych. Podczas spotkania zaprezentowali się kandydaci Wolę Wejherowo do Rady Miasta Wejherowa. Kandydaci na radnych stanowią szeroką reprezentację Wejherowian. To zarówno doświadczeni samorządowcy pełniący już obowiązki radnych, jak i sporo nowych osób. Są w różnym wieku, wielu profesji i zawodów, z różnorodnymi dokonaniami, doświadczeniami i drogą życiową, z ciekawymi pomysłami, pasją i zaangażowaniem.

"Jesteśmy poważnym ruchem społecznym, skuteczni, wiarygodni, przewidywalni i aktywni. Trudno zaprzeczyć, że Wejherowo rozwinęło się i wypiękniało." - podkreślił Krzysztof Hildebrandt.

Zaprezentowany został przygotowani wspólnie z mieszkańcami "Program dla Wejherowian", który również można sprawdzić również na stronie www.krzysztofhildebrandt.pl

 

Redakcja wejherowo24.info
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe