Michał Bajor wciąż zachwyca. Tym razem "Od Kofty... do Korcza"

  • 29.10.2018, 14:58 (aktualizacja 29.10.2018 22:27)
  • Lilii Wilczyńska
Michał Bajor wciąż zachwyca. Tym razem "Od Kofty... do Korcza" Rafał Masłow (zdjęcie pochodzi z oficjalnego profilu Artysty)
"Od Kofty... do Korcza..." - to tytuł najnowszego krążka Michała Bajora. Artysta ponownie gościł w Wejherowie i tradycyjnie występ przyciągnął tłumy fanów.

45 lat pracy artystycznej na scenie, 20 solowych płyt i nieustannie pełne sale fanów podczas każdego koncertu. Michał Bajor po raz kolejny wystąpił na scenie wejherowskiej Filharmonii Kaszubskiej. Tym razem promując swoją jubileuszową płytę pt. "Od Kofty... do Korcza". Najnowszy krążek stanowi podsumowanie pracy artystycznej. Pojawiają się tam największe przeboje Michała Bajora, a niektóre w nieco innej aranżacji.

"Nowe aranżacje, wszystko nazwijmy to "stare" ale na nowo nagrane z moją dojrzałością i śmiałością na scenie. " - podkreśla Michał Bajor.

Płyta składa się z dwóch części, bowiem dorobek artysty jest ogromny. Michał Bajor nie ustaje i wciąż raduje swoich fanów. Nowe płyty pojawiają się średnio co 2 lata i tym samym co 2 lata gości w Wejherowie. Bilety rozchodzą się momentalnie.

Niebawem na rynku muzycznym pojawi się płyta Michała Bajora na której usłyszymy najpiękniejsze kolędy w wykonaniu artysty. Gościcinie obok Bajora zaśpiewa także Agata Kulesza, Joanna Kulig i bratanica artysty - Bogumiła Bajor. Premierę zaplanowano na 30 listopada br. w sklepach Empik.

 

 

Lilii Wilczyńska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Aga
Aga 30.10.2018, 09:07
Dziękuję ?
Aga
Aga 29.10.2018, 18:45
Poprawcie, drodzy Państwo chociaż w tekście - Bogumiła Bajor jest bratanicą Pana Michała.

Pozostałe