Plac zabaw na ulicy Iwaszkiewicza. Zewnętrzna strefa aktywności

  • 11.11.2018, 13:07 (aktualizacja 11.11.2018 13:21)
  • Redakcja wejherowo24.info
Plac zabaw na ulicy Iwaszkiewicza. Zewnętrzna strefa aktywności
Dwie strefy rekreacyjne powstały przy ulicy Iwaszkiewicza. Jedna to plac zabaw z myślą o najmłodszych mieszkańcach, a druga to niewielka siłownia na świezym powietrzu.

Przy ulicy Iwaszkiewicza oddano do użytku nowy plac zabaw. Wcześniej teren był niezagospodarowany. Teraz dzieci z okolic Iwaszkiewicza mogą korzystać z ogrodzonego placu.

"Jest piaskownica, są huśtawki, tor przeszkód, zamek dla najmłodszych, czyli to, co dzieciaki w tym wieku najbardziej lubią." - powiedziała Beata Rutkiewicz wiceprezydent Wejherowa. 


Obok placu zabaw znajduje się niewielka siłownia na świeżym powietrzu. Zatem nie tylko dzieci mogą znaleźć tutaj atrakcje dla siebie, również osoby dorosłe. Oprócz tego zamontowano dwa stoliki do gry w szachy. 
Całe przedsięwzięcie kosztowało 170 tys zł. Z tego 50 tys. zł pochodzi z dotacji ministerialnej w ramach programu OSA czyli Otwarte Strefy Aktywności.

 

Redakcja wejherowo24.info

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

as
as 12.11.2018, 14:00
Obok placu zabaw znajduje się niewielka siłownia na świeżym powietrzu a obok śmietnik z zapachami oraz w dole nieprzyjemny zapach rzeki :(

Pozostałe