Niepokonani

  • 15.06.2016, 12:51 (aktualizacja 15.06.2016, 14:58)
  • Redakcja wejherowo24.info
Niepokonani
Najbardziej wytężonym i owocnym czasem dla wejherowskich kickboxerów był maj. Liczne turnieje, mistrzostwa są sprawdzianem dla sportowców. Podopieczni Rafała Karcz mogą jednak pochwalić sie ogromną liczbą medali i pucharów.

Sezon rozgrywek w kickboxingu zaczął się pod koniec kwietnia ogólnopolskim turniejem w Piasecznie. Podopieczni Rafała Karcz zdobyli wówczas kilkanaście medali i pierwsze miejsce w drużynowych zmaganiach. Maj rozpoczęli Pucharem Europy, który w tym roku odbył się Ostrowcu Świętokrzyskim. Tutaj "zgarnęli" kilka złotych medali.

"Kolejna impreza to Mistrzostwa Polski Kadetów. Dla nas jedna z ważniejszych, ponieważ mamy  dużo kadetów utytułowanych. W Lesznie Zuzia Kalbarczyk obroniła swój tytuł. Filip Stark zdobył zloty medal. Było jeszcze kilka złotych, srebrnych i brązowych medali oraz dwa powołania do reprezentacji Polski - Zuzi i Filipa." - powiedział Rafał Karcz.

Później w Budapeszcie podczas Pucharu Świata Paulina Stenka wywalczyła najcenniejszy medal czyli Puchar Europy w kategorii kadetów starszych do 65 kg.

"Podsumowując  w tym sezonie mamy mistrzów Polski w gronie kadetów, w gronie juniorów i w gronie seniorów. " - powiedział Rafal Karcz.

Rafał Karcz nieustannie dba o rozwój swoich podopiecznych i co roku uczestniczy w licznych rozgrywkach. Młodzi kickboxerzy wielokrotnie udowodnili, ze nie warto z nimi "zadzierać" i należą do elitarnej grupy utytułowanych kickboxerów w Polsce, Europie a nawet na świecie.  Jednak najmilszym akcentem jest fakt, że reprezentują wejherowską ziemię.

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe