Wypadek na ulicy Ofiar Piaśnicy. Czołowe zderzenie...

  • 07.01.2019, 17:21 (aktualizacja 07.01.2019, 17:34)
  • KPP Wejherowo/redakcja
Wypadek na ulicy Ofiar Piaśnicy. Czołowe zderzenie... KPP Wejherowo
Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Wejherowie na ul. Ofiar Piaśnicy, gdzie zderzyły się 2 samochody. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. Funkcjonariusze apelują, aby dostosowywać prędkość do panujących warunków atmosferycznych i własnych umiejętności, jak również stosowną odległość między pojazdami.

W piątek po południu policjanci pracowali przy wypadku drogowym, do którego doszło po godzinie 15:30 na ul. Ofiar Piaśnicy w Wejherowie. Policjanci z wejherowskiej drogówki oraz technik kryminalistyki pojechali na miejsce zdarzenia, które zabezpieczyli oraz wyjaśniali okoliczności wypadku, przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli dokumentację fotograficzną. Ze wstępnych informacji wynika, że 28-latka kierująca samochodem nissan micra z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn najprawdopodobniej zjechała na przeciwległy pas ruchu i zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwka peugeot partner, którym kierowała 43-latka.
Policjanci sprawdzili trzeźwość kierującej peugeot – była trzeźwa, natomiast kierującej nissanem pobrano krew do analizy (z uwagi na brak możliwości przeprowadzenia badania na miejscu). Obie kierujące zostały przetransportowane do szpitala.
Teraz sprawą zajmą się śledczy, którzy szczegółowo będą wyjaśniali okoliczności wypadku. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności. Kierowcy często tracą czujność, a przy trudnych warunkach drogowych (opadach śniegu, śniegu z deszczem, marznącej mżawki) nie trudno o wypadek. Wystarczy chwila nieuwagi, a najmniejszy błąd kierowcy może skończyć się zderzeniem z innym pojazdem. Dlatego też pamiętajmy, aby prędkość oraz odległość między pojazdami dostosować do warunków drogowych.
Świadkowie wypadku proszeni są o kontakt 58 672 97 53 lub 672 97 50 w godzinach 7:30 - 15:30 od poniedziałku do piątku.

KPP Wejherowo/redakcja

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe