Zabójstwo w gminie Szemud. Zatrzymano 73-latka

  • 04.02.2019, 13:26 (aktualizacja 04.02.2019, 13:32)
  • KWP Gdańsk/redakcja
Zabójstwo w gminie Szemud. Zatrzymano 73-latka KWP Gdańsk
Wejherowscy policjanci zatrzymali 73-latka w związku ze sprawą zabójstwa 51-latka. Do zdarzenia doszło w sobotę w jednym z domów na terenie Gminy Szemud. Mężczyzna zginął od ciosu zadanego ostrym narzędziem.

W sobotę po południu policjanci zostali powiadomieni o śmierci 51-letniego mężczyzny. Natychmiast na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze, którzy ustalili, że mogło dojść do zabójstwa. Jak ustalili policjanci doszło do sprzeczki między uczestnikami spotkania, wtedy też prawdopodobnie 73-latek zaatakował pokrzywdzonego ostrym narzędziem. 51-latek zmarł na miejscu zdarzenia. Na miejsce zostali skierowani technicy kryminalistyki , którzy na miejscu zbrodni przeprowadzili oględziny, zebrali ślady oraz zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Podczas przeszukania miejsca zdarzenia policjanci znaleźli i zabezpieczyli narzędzie zbrodni. Dzisiaj mężczyzna zostanie doprowadzony do wejherowskiej prokuratury. 

Niewykluczone, że wobec mężczyzny zostanie zastosowany środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.

KWP Gdańsk/redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe