Niebawem kolejna edycja. Turniej Pierwszego Kroku

  • 07.02.2019, 12:51 (aktualizacja 20.03.2019, 15:24)
  • Redakcja wejherowo24.info
Niebawem kolejna edycja. Turniej Pierwszego Kroku
Tłumy uczestników i jeszcze więcej kibiców. Loteria, pokazy, dobra zabawa i zdrowa rywalizacja... To wszystko czeka w luzińskiej sali już 10 marca podczas kolejnej edycji Turnieju Pierwszego Kroku Masters Cup.

To jedyna impreza sportowa skupiająca tylu młodych adeptów aktywności fizycznej w postaci kickboxingu oraz dobrej zabawy na terenie powiecie wejherowskim. Turniej ma charakter Festynu Rodzinnego i skierowany jest do wszystkich zawodników Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego oraz ich bliskich.


"Wszyscy klubowicze mogą wystartować w tym turnieju. Bez względu na staż treningowy i umiejętności, każdy poczuje się w tym dniu zwycięzcą. Każdy tez otrzyma medal i upominki, ufundowane przez sponsorów i starostwo powiatowe w Wejherowie." - powiedział Rafał Karcz organizator turnieju.


Organizatorzy zadbali nie tylko o medale dla wszystkich zawodników i nagrody dla zwycięzców, ale też o atrakcje dla gości.


"Oprócz rywalizacji sportowej będzie można z dziećmi pójść na dmuchany zamek. Będzie też malowanie twarzy i wata cukrowa, a to wszystko za darmo. Przygotowaliśmy też fotobudkę. -  powiedział Rafał Karcz organizator turnieju.


Oprócz loterii będzie licytacja rękawic bokserskich z podpisami m.in. Andrzeja Gołoty, Marcina Różalskiego i bohaterów filmu "Underdog", w tym Mameda Khalidova oraz koszulka reprezentacji Polski w kickboxingu. W turnieju wystartują zawodnicy od kilku zaledwie lat i zmierzą się w walce na piankowe pałki. Będą też specjalne rywalizacje dla rodziców i starszych zawodników.

 

 

 

 

Redakcja wejherowo24.info

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe