Wybił szybę w autobusie. Grozi mu 5 lat

  • 08.02.2019, 16:12 (aktualizacja 08.02.2019, 16:17)
  • KPP Wejherowo
Wybił szybę w autobusie. Grozi mu 5 lat
Policjanci Komisariatu Policji w Rumi zatrzymali mężczyznę, który wybił tylną szybę w autobusie miejskim. Funkcjonariusze natychmiast przyjechali na miejsce i zatrzymali sprawcę na gorącym uczynku. Wczoraj był przesłuchiwany w wejherowskiej prokuraturze, dzisiaj jest doprowadzany do sądu. Niewykluczone że zostanie tymczasowo aresztowany. 

Dyżurny dwa dni temu kilkanaście minut po 12:00 otrzymał zgłoszenie o wybiciu szyby w autobusie. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy zatrzymali 25-latka na miejscu zdarzenia. Jak ustalili funkcjonariusze, mężczyzna korzystając z rozbijaka wybił szybę. Straty zostały oszacowane wstępnie na kwotę około 4000 zł. Sprawca został doprowadzony do wejherowskiej komendy, gdzie spędził ostatnie dwie noce.

Wczoraj został przesłuchany w wejherowskiej prokuraturze, gdzie usłyszał zarzut zniszczenia mienia. Dzisiaj jest doprowadzany do sądu. Niewykluczone że zostanie tymczasowo aresztowany. Za niszczenie mienia grozi kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat. 

KPP Wejherowo
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe