Sportowcy roku. Wyłoniono najlepszych trenerów i zawodników

  • 13.03.2019, 13:39
  • Redakcja wejherowo24.info
Sportowcy roku. Wyłoniono najlepszych trenerów i zawodników
W auli przy Powiatowym Zespole Szkół nr 1 w Wejherowie odbyła się uroczysta gala podczas której nagrodzeni zostali najlepsi sportowcy i trenerzy roku 2018. Uhonorowano łącznie 56 osób reprezentujących 15 dyscyplin sportowych.

Powiat Wejherowski po raz dziewiąty nagrodził najlepszych trenerów i sportowców, którzy w 2018 r. osiągnęli wysokie wyniki sportowe na arenie krajowej i międzynarodowej. Tym samym władze powiatu podziękowały wyróżniającym się szkoleniowcom i zawodnikom nie tylko za sportowe osiągnięcia, ale też za promocję regionu.


"Ciężką pracę i sukcesy należy wynagradzać. Z takiego założenia wychodzimy, dlatego co roku jako zarząd powiatu przyznajemy nagrody dla sportowców i dla trenerów za bardzo dobre wyniki i sukcesy sportowe." - powiedział Jacek Thiel wicestarosta powiatu wejherowskiego. 


Plebiscyt organizuje Powiatowy Zespół Placówek Oświatowo Wychowawczych w Wejherowie, który koordynuje sportowe zmagania w wielu dyscyplinach. 
Z roku na rok przybywa utalentowanych sportowców, co też oznacza, że na terenie powiatu wejherowskiego mieszka lub działa coraz większa rzesza wybitnych osób. Możemy pochwalić się laureatami olimpiad ogólnopolskich, na szczeblu europejskim lub światowym w różnorakich dziedzinach m.in. kickboxingu, radiojachtingu, biegów, tenisie stołowym czy piłce siatkowej. Łącznie nagrodzono 56 osób, w tym 12 trenerów. Laureaci oprócz nagród finansowych otrzymali również statuetki. 

 

 

 

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe