Uszkodził 4 auta i...ukradł kapłańską stułę. Strażnicy odszukali sprawcę

  • 08.04.2019, 12:29 (aktualizacja 08.04.2019, 12:32)
  • SM Wejherowo
Uszkodził 4 auta i...ukradł kapłańską stułę. Strażnicy odszukali sprawcę SM Wejherowo
07 kwietnia 2019 roku około godziny 09:30 dyżurny Straży Miejskiej otrzymał zgłoszenie, że na  parkingu przy ulicy Wałowej nieznany mężczyzna niszczy zaparkowane tam pojazdy.

Przybyli na miejsce zdarzenia funkcjonariusze sprawcy tego czynu już nie zastali. Ten oddalił się niby w kierunku ulicy Puckiej, a ta go już nie było. Będąc na pl. Jakuba Wejhera funkcjonariusze zauważyli wychodzącego z kościoła mężczyznę odpowiadającemu rysopisowi i ubiorowi sprawcy, trzymającego w rękach kapłańską stułę. Zainteresowali się nim. Okazało się, że stułę zabrał z konfesjonału. Ponadto w  trakcie dokonywania  wstępnych oględzin miejsca zdarzenia stwierdzono, że ujęty przez strażników mężczyzna dokonał zniszczenia bocznych lusterek w dwóch autach, zaś w  kolejnych dwóch zerwał wycieraczki tylnej szyby. Sprawcą okazał się 43 –letni mieszkaniec Ełku.

Mężczyzna przyznał się do uszkodzenia aut i kradzieży stuły. Był pod wpływem alkoholu. Swojego postępowania nie umiał wytłumaczyć. Dalsze  czynności w tej sprawie prowadzi wejherowska policja.

SM Wejherowo
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe