Wejherowo biega. Aktywność i dobra zabawa dla każdego...

  • 26.04.2019, 12:08
  • Redakcja wejherowo24.info
Wejherowo biega. Aktywność i dobra zabawa dla każdego...
18 maja w wejherowskim parku odbędzie się Festyn Rekreacyjny "Wejherowo Biega". Obowiązuje limit zawodników. Wynosi 950 osób.

Niebawem w wejherowskim parku odbędzie się impreza skierowana do miłośników aktywnego trybu życia. I nie chodzi o wiek, ani o kondycje, bowiem nie raz całe rodziny udowadniały, że biegać każdy może. Zarówno kilkulatkowie, jak i osoby starsze. Nie chodzi też o rywalizacje, bowiem zwycięzcą jest każdy uczestnik. Najważniejsza jest dobra zabawa i promocja zdrowego stylu życia. 
Do wyboru będzie pięć tras. Dzieci do lat 6 pobiegną na dystansie 300 m, dzieci w wieku 7-10 lat na dystansie 500 m, a młodzież i dorośli ma do wyboru trasy o dł. od 900 m do 4000 m.
W biegach obowiązuje wpisowe (pakiet startowy): 5 zł dzieci i młodzież do 18 roku życia oraz 10 zł dorośli powyżej 18 roku życia. Pakiet startowy składa się z koszulki, butelka wody oraz okolicznościowego medalu. Dochód z festynu zostanie w całości przeznaczony na cel charytatywny. 
Po zakończeniu biegów, wśród uczestników którzy ukończyli trasę, rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe. Biuro festynu dostępne będzie w Amfiteatrze od godz. 8.00 do 10.30. Wspólną rozgrzewkę zaplanowano na godzinę 10.35.

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe