Wejherowski Kickboxing wciąż na podium. Czołówka najlepszych

  • 29.04.2019, 15:57 (aktualizacja 29.04.2019, 16:03)
  • Redakcja wejherowo24.info
Wejherowski Kickboxing wciąż na podium. Czołówka najlepszych Zdj. WSS
Zawodnicy Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego rokrocznie zdobywają mnóstwo medali i to zarówno na arenie ogólnopolskiej jak i międzynarodowej. W tym roku wraz z rozpoczęciem nowego sezonu sportowego wzięli udział w Mistrzostwa Polskich kadetów, juniorów i seniorów. A ich bilans medalowy jest imponujący.

Wejherowskie Stowarzyszenie Sportowe już może pochwalić się wspaniałymi wynikami. W trakcie trwających w marcu Mistrzostw Polski zawodnicy wywalczyli 15 medali, w tym 8 tytułów mistrzowskich, 4 srebrne medale i 3 brązowe. 

"Dodatkowo nasi zawodnicy otrzymywali wyróżnienia jako najlepsi zawodnicy turniejów, bez podziału na kategorie wagowe." - powiedział Rafał Karcz prezes Wejherowskiego Stowarzyszenia Sportowego. 

Przynależność do ścisłej czołówki polskich kickboxerek potwierdziły Zuzia Kalbarczyk, Nikola Siecińska, Małgosia Nastały oraz debiutująca w seniorach Paulina Stenka
Równie owocny w medale okazał się dla podopiecznych Rafała Karcza, kwiecień. Na turnieju Pucharu Świata w Insbrucku zawodniczki wywalczyły 3 medale. W zawodach startowało ponad 2200 zawodników z 39 państw.

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe