Węzeł Kwiatowa. Prace nocne

  • 09.05.2019, 11:43
  • Redakcja wejherowo24.info
Węzeł Kwiatowa. Prace nocne UM Wejherowo
Od 15 maja na terenie budowy Węzła Kwiatowa rozpoczną się prace również w nocy. Jest to uzależnione od warunków narzuconych przez PKP. Zarówno władze miasta jak i wykonawca prosi mieszkańców o wyrozumiałość i przeprasza za utrudnienia.

W związku z budową Metropolitalnego Węzła Integracyjnego oraz tunelu w ciągu ulicy Kwiatowej, od 15 maja przewidziane są w tym rejonie prace w godzinach nocnych od 22 do 5. Jak informuje Skanska S.A., generalny wykonawca tej inwestycji, jest to związane z koniecznością dostosowania czasu pracy do warunków określonych przez PKP PLK regulaminem zamknięć torowych.

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ziomal z Wejherowa
Ziomal z Wejherowa 11.05.2019, 23:57
W normalnych i rozwijających się krajach tego typu inwestycje robi się dzień i noc 7 dni w tygodniu aby jak najkrócej dezorganizować ruch na drogach i innym uzytkownikom. Umieją dobrze liczyć straty społeczne mieszkańców i okolicznych sklepów oraz usług handlowych i transportowych oraz w komunikacji miejskiej. Jak mieszkaniec widzi ciężko i z zaangażowaniem pracujących ludzi realizujących ważne inwestycje to podejdzie z wyrozumiałością do stonowanego hałasu nocnego i skrzypu maszyn bo wie, że przy perfekcyjnej organizacji pracy wiele rzeczy można zrobić raz dwa. A w Polsce w tym u nas jak widać na placach budowy coś ślamazarnie się posuwa 8 godzin w dni robocze i to co inni u siebie budują czy remontują w jeden weckend lub w parę tygodni czy miesięcy to my mamy czas i miesiącami budujemy ronda i przesuwamy o pół metra krawężnik w parę osób zamiast prężnej ekipy złóżonej z ilości fachowców tyle co potrzeba. Wyborcy patrzą i punkty ujemne zapisują.

Pozostałe