Stały punkt kontroli autokarów. Już od 1 czerwca 2019 roku

  • 22.05.2019, 16:13
  • KPP Wejherowo
Stały punkt kontroli autokarów. Już od 1 czerwca 2019 roku
Jak co roku w związku ze zbliżającym się okresem wypoczynku letniego i wzrostem zainteresowania kontrolami autokarów przewożących dzieci i młodzież na różnego rodzaju wycieczki wejherowska Policja wyszła z inicjatywą zorganizowania stałego punktu kontroli autokarów przewożących dzieci. Punkt kontroli zorganizowano w Wejherowie na dodatkowej jezdni równoległej do drogi k6 tj. 291,5 km drogi, jadąc w kierunku miejscowości Bolszewo.

Od 1 czerwca 2019 roku Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie wyznaczyła stały punkt kontroli autokarów na dodatkowej jezdni, równoległej do drogi K6 w Wejherowie tj. 291,5 km drogi jadąc w kierunku miejscowości Bolszewo, gdzie policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego codziennie będą kontrolować autokary po wcześniejszym zgłoszeniu, co najmniej 24 godziny przed planowaną kontrolą. Kontrola drogowa autokarów winna być przeprowadzona bez pasażerów.

Z uwagi na dużą liczbę zgłaszanych kontroli, które mają się odbyć w tym samym czasie, od tej pory będzie możliwa tylko taka forma kontroli autokaru przed wyjazdem na wycieczkę z powiatu wejherowskiego.

Zgłoszenia należy przesyłać za pośrednictwem faksu na nr 58 672 97 46 (odbierane są całodobowo) lub mailem na adres [email protected] , które odbierane są tylko w godzinach pracy sekretariatu (od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30).

W zgłoszeniu należy podać planowaną godzinę, na którą autokar podjedzie do stałego punktu kontroli wraz z nr kontaktowym do zgłaszającego.

 

 

KPP Wejherowo
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

do idzie lat
do idzie lat 26.05.2019, 20:44
ul.trepczyk. tuzi.do idzie lato
idzie lato
idzie lato 24.05.2019, 22:03
uważajcie na dzieci młodzież w modzie są
Syntetyczne kanabinoidy, czyli dopalacze udające marihuanę .
kontrolujcie na co są wydawane kieszonkowe po uzależnieniu będzie za późno

Pozostałe