Ukwiecone. Do piątku zgłoś najpiękniejsze okno, balkon lub ogród

  • 10.06.2019, 09:56 (aktualizacja 10.06.2019, 10:00)
  • UM Wejherowo / redakcja
Ukwiecone. Do piątku zgłoś najpiękniejsze okno, balkon lub ogród
Miłośnicy kwiatów i pasjonaci uprawiania ogrodów będą mieli okazję pochwalić się swoimi zielonymi balkonami i pięknymi ogródkami. Prezydent Miasta Wejherowa po raz dwudziesty drugi ogłosił „Konkurs na najładniej ukwiecony i zazieleniony balkon, okno lub ogród na terenie Miasta Wejherowa”. Zgłoszenia przyjmowane są do 14 czerwca 2019 r.

Konkurs organizowany jest w trzech kategoriach: balkony, okna w domach jedno- i wielorodzinnych; ogrody przydomowe oraz ogrody działkowe. Konkurs w kategorii ogrody działkowe będzie rozstrzygany w dwóch etapach: wewnętrznym, a następnie miejskim. Celem konkursu jest upiększenie miasta, powiększenie jego zasobów zieleni oraz podniesienie walorów krajobrazowych i estetycznych naszego najbliższego otoczenia.
Zgłoszenia pisemne do 14 czerwca 2019 r. przyjmuje Urząd Miejski w Wejherowie, ul. 12. Marca 195. Komisja etapu miejskiego będzie oceniała pomysłowość kompozycji, walory upiększające, ogólny wyraz estetyczny, różnorodność roślin oraz kompozycję kolorystyczną roślin.
Zgłoszenie powinno zawierać: imię, nazwisko i adres właściciela obiektu, numer telefonu, dokładny adres i rodzaj obiektu przedstawionego do konkursu oraz pisemną zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyrażoną na druku organizatora. Istnieje możliwość zgłaszania do konkursu obiektów przez osoby trzecie (sąsiadów, znajomych itp.), po uprzednim uzyskaniu pisemnej zgody właściciela obiektu. 
Do 9 sierpnia 2019 r. komisja wyłoni spośród zgłoszonych ofert konkursowych, po trzy miejsca w każdej kategorii, za zdobycie których zostaną przyznane nagrody pieniężne.

 

UM Wejherowo / redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe