Powiat wejherowski. Wsparcie i podziękowania

  • 12.06.2019, 13:46
  • Redakcja wejherowo24.info
Powiat wejherowski. Wsparcie i podziękowania
Władze powiatu wejherowskiego przekazały fundusze na rzecz organizacji ekologicznych. Gościły również młodych sportowców, którym podziękowano za godne reprezentowanie powiatu wejherowskiego.

W Starostwie Powiatowym w Wejherowie odbyło się podpisanie umów w związku z przekazaniem dotacji celowej z budżetu powiatu na finansowanie lub dofinansowanie zadań z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej. Pieniądze na ten cel pochodzą z wpływów uzyskanych z tytułu opłat za korzystanie ze środowiska i kar pieniężnych pobieranych na podstawie ustawy.
Łącznie na ochronę przyrody powiat wejherowski w tym roku spożytkował pulę ponad 253 000 tys. zł. Finansowe wsparcie na działania ekologiczne otrzymało 12 organizacji. 
Kolejnym ważnym wydarzeniem, które miało miejsce w budynku starostwa było spotkanie z młodymi sportowcami odnoszącymi znaczące sukcesy nie tylko na arenie ogólnopolskiej, ale też międzynarodowej. Starosta powiatu wejherowskiego Gabriela Lisius oraz wicestarosta Jacek Thiel podziękowali graczom Klubu "Błękitni" Wejherowo i tancerzom ze "Świata Tańca".

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe