Śmiertelny wypadek w Zbychowie. Pasażerka motocykla nie odzyskała przytomności

  • 18.06.2019, 14:27 (aktualizacja 18.06.2019, 14:31)
  • KPP Wejherowo
Śmiertelny wypadek w Zbychowie. Pasażerka motocykla nie odzyskała przytomności Zdj. KPP Wejherowo
W piątek w Zbychowie doszło do wypadku drogowego, w którym motocykl zderzył się z samochodem seat. Na miejscu pracowali policjanci z wejherowskiej drogówki oraz biegli specjaliści. Mundurowi zabezpieczyli miejsce wypadku, przeprowadzili oględziny oraz wyjaśniali okoliczności zdarzenia.

W piątek o godzinie 17:30 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego w miejscowości w Zbychowie na skrzyżowaniu ulic Grabowej z Kaszubską. Na miejsce zostali skierowani policjanci z drogówki, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia oraz wykonali oględziny. Ze wstępnych informacji funkcjonariuszy wynika, że doszło do zderzenia dwóch pojazdów: motocykla suzuki którym kierował 24-latek oraz samochodu seat, którym kierowała 51-latka.

Policjanci wyjaśniali w jakich okolicznościach doszło do wypadku. W czynnościach brał udział biegły specjalista z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych oraz biegły lekarz medycyny sądowej, czynności nadzorował prokurator. Funkcjonariusze zatrzymali dowody rejestracyjne od pojazdów. Kierowcy samochodu pobrana została krew do analizy. W wyniku zderzenia, 26-letnia pasażerka motocykla mimo podjętej reanimacji na miejscu zdarzenia poniosła śmierć na miejscu.

Policjanci będą dokładnie wyjaśniać okoliczności zdarzenia. Świadkowie proszeni są o kontakt z prowadzącym sprawę, można dzwonić pod numer 58 672 97 53.

.

KPP Wejherowo

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe