Nowy singiel "Daleko". Powstał na Kaszubach...

  • 11.07.2019, 13:59 (aktualizacja 11.07.2019, 14:11)
  • Lilii Wilczyńska
Nowy singiel "Daleko". Powstał na Kaszubach... Festival Group
10 lipca odbyła się premiera najnowszego klipu do utworu pt. "Daleko" w wykonaniu Eweliny Pobłockiej POBLO. Artystka zyskała sporą popularność na Kaszubach, a teraz z powodzeniem realizuje swoje muzyczne pasje w Warszawie.

Pochodząca z Luzina wokalistka Ewelina Pobłocka POBLO znana jest z wyjątkowej barwy głosu. Nic zatem dziwnego, że na swoim artystycznym koncie ma sporo sukcesów. Zaczynała jako "Kaszubski Idol", dotarła do finału w programie "The Voice of Poland". Obecnie mieszka w Warszawie i tam rozwija swoją karierę. Wczoraj odbyła się premiera najnowszego wideoklipu pt. "Daleko" .

"Piosenka mówi o życiu codziennym, aby wziąć je w swoje ręce i zaryzykować. Ważne, żeby pójść dalej, wyjść poza strefę swojego komfortu ". - powiedziała Ewelina Pobłocka.

Singiel "Daleko" jest zapowiedzią kolejnych, nad którymi trwają obecnie prace. Wokalistka szczególnie upodobała sobie elektroniczne brzemienia i zamierza przy nich pozostać. My serdecznie gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na dalsze sukcesy. 

 

Lilii Wilczyńska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe