Święto policji. Setna rocznica powstania...

  • 02.08.2019, 11:11 (aktualizacja 05.08.2019, 09:25)
  • Redakcja wejherowo24.info
Święto policji. Setna rocznica powstania...
W Wejherowskim Centrum Kultury odbyły się obchody Święta Policji. W tym roku przypada setna rocznica powstania Policji Państwowej. Awanse na wyższe stopnie otrzymało 95 policjantów pełniących służbę w powiecie wejherowskim

Uroczyste obchody policyjnego święta w Wejherowie, jak i na terenie całego kraju, połączone były z przypadającą w tym roku 100. rocznicą powstania Policji Państwowej. Funkcjonariusze z rąk I Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gdańsku insp. Krzysztofa Kozelana oraz Komendanta Powiatowego Policji w Wejherowie insp. Beaty Perzyńskiej otrzymali odznaczenia resortowe i odebrali nominacje na wyższe stopnie. Awanse na wyższe stopnie otrzymało 95 policjantów.
Podczas uroczystości za wzorowo wykonywaną pracę w Policji oraz za zaangażowanie społeczne na rzecz związków zawodowych I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji Gdańsku wspólnie Przewodniczącą Powiatowych Struktur Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Pracowników Policji podziękowali oraz wręczyli upominki nadkom. w st. sp. Bogdanowi Góreckiemu inspektorowi Zespołu Kadr i Szkolenia Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie.

 

Redakcja wejherowo24.info

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe